Учасники бойових дій нарешті через суд почали отримувати виплати

Українська Галицька Партія вже довгий час тримає на контролі питання виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. Її мали отримати, зокрема, учасники бойових дій. Проте не всі отримали такі виплати. Або лише частково. І наш партієць, адвокат і юрист Андрій Боднарчук допомагає отримати обіцяне від держави у повному обсязі – не лише 1390 грн., а 8190 грн. Про це ми писали тут: https://cutt.ly/9k6l1Fy.
Андрій Боднарчук підготував близько сотні позовів до суду. Частина з них вже задоволена, решта – ще у процесі розгляду. Проте управління праці та соцзахисту населення не виконувала ці рішення суду. Пояснюючи тим, що у бюджеті не передбачено витрати на виконання судових рішень. Але ми продовжували стояти на захисті прав наших громадян. Зокрема, зверталися до президента щодо цієї заборгованості перед учасниками ООС/УБД: https://cutt.ly/Hk6jxO1.
І нещодавно крига скресла – учасники бойових дій на Івано-Франківщині за рішенням суду таки почали отримувати виплати.
Адвокат Андрій Боднарчук наголошує, що тим, хто не отримав такі виплати або отримав їх не у повному обсязі, звертатися до суду. І закликає людей встигнути подати позови до 30 березня 2022 року.
Детальніше про такі виплати, перелік категорій та їх розмір, а також про перелік документів для позову, читайте у блозі адвоката Андрія Боднарчука на нашому сайті: https://cutt.ly/jk6hJjh.
Маєте запитання? Звертайтесь за тел.: (066) 140-54-07 (Андрій Боднарчук).
Анна Зоря

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]