Як ділять львівську землю? Три схеми “законних крадіжок”

Як ділять львівську землю?

У Львівській міській раді депутат від Української Галицької Партії Тарас Чолій працює в комісії з питань архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. За три роки він викрив кілька схем, як у Львові, нібито законно, роблять чорні справи з комунальним майном та землею.

ОСЬ ТРИ, ЯКІ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ НАЙЧАСТІШЕ:

  1. Фіктивні ОСББ. Викуповують стару будівлю. У ній прописують ще двох власників, потім відводять землю, через сесію просять у міської ради територію біля будинку, яка в рази перевищує площу, на якій він розташований. І все це безкоштовно. А за рік там зводять багатоповерхівку.
  2. Приватизація землі під гаражами. Землю викуповують – і раптом з’являється нове будівництво. Особливо небезпечно це в історичній частині міста. Відтак, сквери, подвір’я, які є спільною власністю містян, стають власністю когось одного, хто у спадок безкоштовно отримав тимчасовий дозвіл користуватися, скажімо, гаражем.
  3. Земельні аукціони. Ділянку продають за одним цільовим призначенням, а після викупу – змінюють його. Як приклад – вул. Чорновола, 67-Б. Тоді землю продавали під паркінг за заниженою ціною. Потім власник “передумав” і будує там багатоповерхівку. Місто недозаробило, львів’яни парковки не отримали, зате власник – задоволений.

“Спроба забудувати Цитадель, яку нам вдалося зупинити, – не єдиний випадок незаконних забудов у Львові. Горе-забудовники намагалися захопити частину парку Знесіння, знищити тенісні корти на Мельника, була ситуація з пожежею на СКА. Кожної сесії ми пробуємо цьому давати раду, але нас всього 4 депутати. Ми можемо бути лише голосом сумління, відчайдушним криком, який лунає з тих стін. Ми говоримо те, що не говорять усі інші,” – каже Тарас Чолій.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!