Чого чекати батькам від нового навчального року?

Чи підуть діти до школи, яким буде навчання у новому році, чи треба буде носити маски? Питань багато, головне — не панікувати та шукати відповіді. Батьки, що пережили дистанційне навчання цієї весни, найбільше бояться пережити його знову. У батьківських чатах, у соцмережах ширяться міфи довкола нової хвилі карантину. Активісти Української Галицької Партії спробували розібратися у червоно-жовто-зеленій карантинній схемі та  зрозуміти, чого чекати від нового навчального року батькам та школярам.

Позиція МОН та МОЗ

Уряд, Міністерство освіти та науки, освітяни та батьки за повноцінний навчальний процес “вживу”. Наразі це єдиний ефективний спосіб навчання дітей. Бо той дистанційний процес, що тривав, був надто формальним, кажуть батьки. Держава не змогла повноцінно перенести навчання у формат онлайн.

Міністерство освіти та науки нещодавно опублікувало офіційні рекомендації про початок нового навчального року 2020−2021. З 1 вересня у школах необхідно дотримуватися соціальної дистанції і правил гігієни, а до школи не пускатимуть батьків та супроводжувачів. Вчитися дистанційно або на екстернаті рекомендовано лише учням із захворюваннями дихальної та імунної систем.

Чи будуть діти на уроках носити маски?

У МОН кажуть, що вони не обов’язкові під час занять, а потрібні лише на вході та під час пересування приміщеннями школи. Решта заходів стандартні: уникати скупчень, проводити заняття на відкритому повітрі, коли є така можливість, встановити гнучкий графік, закріпити кабінети за класами. Рішення про організацію навчання в умовах «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівнів небезпеки ухвалює педагогічна рада закладу з урахуванням тимчасових рекомендацій МОЗ. Очне навчання не відбудеться лише у «червоних зонах» — там де рівень епідемічної небезпеки дуже високий. 

Для Української Галицької Партії тема освіти є однією із пріоритетних. Активісти УГП вже тривалий час опрацьовують проблеми дитсадочків, середньої школи, професійно-технічної та вищої освіти. Вони мають низку пропозицій, як покращити, оновити та модернізувати освіту у Тернополі. Принцип “гроші за дитиною”, питання вдосконалення електронної черги, мала кількість місць у дитячих садках, збільшення кількості шкіл та садків – це лише кілька пропозицій, які Українська Галицька Партія створила і пропонує для втілення. Незабаром молода політсила оприлюднить нову стратегію розвитку освіти для Тернополя.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!