Ольга Романко

Округ №5 Позитрон – Каскад – Вовчинецька – Миру – Української Дивізії – с.Вовчинець – с.Колодіївка

Економістка, науковиця, волонтерка, кандидатка економічних наук.

Я родом з Долини, Івано-Франківської області. Спочатку вчилася у звичайній школі, а потім перейшла до фізико-математичного ліцею.

Оскільки цифрова інформація — це моя стихія, у мене в житті завжди було  тяжіння до аналітики. До обрання професії здобула дві вищі освіти з правознавства та економіки підприємства, остання залишилася пріоритетною. Зараз вдячна собі за той вибір, бо відчуваю, що це моє бо змогла досягнути в ній певних результатів.

Я поєдную професійну діяльність, викладача ІФНТУНГ з материнством, маючи 5-річного синочка. Він є колосальним мотиватором для особистого розвитку та задоволення амбіцій, які можна реалізувати тільки з  підтримки рідних та сім’ї.

У 2015 році з початком війни на сході України стала волонтеркою. Залучившись підтримкою в університеті, який надав приміщення та за допомогою розповсюдження інформації серед студентства розпочалося діяльність, в основному це плетіння сіток, збір необхідних речей, виготовлення парафінових горілок. Це був перший такий досвід і він був гірким, чомусь я була впевнена, що буде багато охочих, однак на практиці це були одиниці.

Після пізнання материнства я замислилась про діток, які позбавлені любові та піклування батьків і це спричинило мою організацію люду, щодо допомоги будинкам інтернатам. Необхідні речі, подарунки, смаколики були доречними, але не вирішують загальну проблему системи функцінування таких закладів. Саме в цей мій етап життя я познайомилася з членами партії УГП, дізнавшись про спільні погляди та велике бажання здійснювати позитивні зміни в управлінні переконали мене стати її частиною.

Зараз я балатуюся в депутати від УГП, і хочу продовжувати шукати та втілювати можливості до ефективних, конструктивних змін в соціально-економічному побуті. А це забезпечується тільки з наявності розвитку економічної сфери та управлінської сили волі.

Нажаль, практика показує про те, що про не захищені верстви населення дбають в залишковому порядку з небажанням розуміти того, що соціальна та економічна діяльність може формувати взаємовигідну синергію. Звісно комплекс таких заходів здійснюються на державному рівні, однак і на рівні міста чи регіону можна цілком забезпечити покращення соціальних умов добробуту населення через підвищення результативності економіки.

Децентралізаційна реформа дала унікальні можливості для досягнення кращого стану економіки завдяки вільного погляду на вибір першочерговості міських проблем, формування стратегічних поглядів розвитку міста, а головне не обмежений вибір в освоєнні відповідних методів для досягнення очікуваних результатів.

До прикладу, вельми доступний метод – підвищення інформативності, на приклад щодо переваг усиновлення дітей, діяльності служб захисту населення в різноманітних випадках дасть можливість вивести волонтерські починання на необхідний рівень. Так серед зарубіжних країн є вкорінена практика нівелювання міфів, щодо всиновлення, в нас це інформацію рівня певного зацікавленого кола людей. А інформація щодо можливості звернення в випадку насилля різного роду в родинні, щодо цькування серед підлітків, зловживання скрутним становищем людей похилого віку взагалі мало відома. Наше населення є досить свідомим йому тільки потрібно надати більші можливості щодо його проявлення і подекуди його популяризацію для наслідування.

Я хочу реалізувати баланс між соціальними потребами та економічними можливостями через призму управлінської інфраструктури, зокрема – міста. Для можливості отримання підвищення добробуту населення, а це цілком реально за умов оновлення визначення напрямків розвитку міста.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!