fbpx

У Жидачеві УГП виявила помилку “газовиків”

Цього місяця мешканців Жидачева на Львівщині чекав неприємний сюрприз у платіжках за газ: додатковий коефіцієнт, якого раніше не було. На це звернув увагу наш партієць, юрист, голова фракції УГП у Жидачівській міській раді Святослав Багрій, якому прийшла квитанція з додатковим коефіцієнтом та боргом за три роки, якого раніше не було.

Святослав вирішив незрозумілу платіжку не оплачувати. Натомість звернувся за поясненням у відділення Львівгазу. Там йому розповіли, що коефіцієнт застосовують на підставі наказу Міністерства палива та енергетики України №116 від 26.02.2004: Методика приведення об’єму природного газу до стандартних умов за показами побутових лічильників у разі відсутності приладів для вимірювання температури та тиску газу.

“Коли я підняв цю методику, то побачив, що вона застосовується лише для суб’єктів господарювання. Натомість, її почали використовувати для всіх побутових споживачів газу”, – зазначає Святослав Багрій.

Що може зробити звичайний споживач газу?
Він може написати заяву до представництва ПАТ “Львівгаз”, тоді прийде перевіряльник і звірить, чи правильно застосовують коефіцієнт.

“Для того, щоб вам знизили коефіцієнт потрібно писати заяву у ПАТ “Львівгаз”, а щоб коефіцієнт не застосовували, то треба йти скоріше за все в суд, і доводити, що газова компанія неправомірно застосовує цю методику для побутових споживачів газу”, – зазначив Святослав.

Наші партійці зібрали корисні посилання, які допоможуть споживачам поскаржитися на неправомірність такого нарахування:

– зразок листа: http://www.naftogaz.com/files/Information/Lyst-vymoga-gazzbut.docx
– форма скарги: http://www.naftogaz.com/files/Information/Skarga-do-NKREKP-gazzbut.docx

Українська Галицька партія закликає споживачів звернути увагу на платіжки за газ. І якщо вам нарахували суму неправильно, то скористатися пропонованими формами!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]