fbpx

У Заліщиках вчитимуть фінансової грамотності та самоорганізації

На форумі можливостей  молодь зможе навчитись лідерських навичок та планування бюджету.

Бути добрим лідером та створити круту команду – реально! У цю суботу, 6 квітня, у Заліщиках відбудеться форум “Проектний менеджмент. Можливості”  від “Академії лідерства”. Тут учасники молодіжної платформи “Вулик” спільно із активістами Галицької партії шукатимуть відповіді на важливі питання.

Як стати фінансово грамотними, швидко самоорганізовуватись та навчитись планувати події? Як працювати у команді та спільно координувати роботу? Як не боятись відповідальності та йти вперед разом із командою?  

“Молодь хоче мотивації до змін. Даємо таку можливість на нашому форумі. Разом із командою УГП, платформами “Вулик” та “Півострів змін”  не лише розповідаємо про те, як розвинути в собі лідера, але і ділимось методикою та інструментами для саморозвитку”, – каже Роман Білокінський,  голова Заліщицької РО Української Української Галицької партії та один із співзасновників проекту.

Маєте цікаву ідею і хоче її реалізувати? Приходьте! Форум розрахований на активну молодь. Спікери  не лише вдосконалять лідерські навички учасників, але і дадуть практичні інструменти для планування бюджету, розподілу коштів.

Тренінг  одного зі спікерів,  активіста, випускника “Школи успіху” Романа Калушки “Ініціація та планування проекту”  буде цікавим для тих, хто вчиться планувати витрати, закладати кошти на свою справу та звітувати собі за витрачені гроші.

Разом з Іриною Яремчук, засновницею проекту “АТОМ” та активісткою Галицької партії учасники навчаться будувати  команду та використовувати тайм менеджмент у процесі роботи.

В УГП активно діє молодіжна платформа.

У програмі “Можливості” волонтера Андрія Каширського буде багато корисного матеріалу про концентрацію та зібраність і звичайно ж – заряд мотивації та енергії для втілення задуманого.

Можливості навчатись та використовувати свої знання на практиці на цьому не завершуються,  адже в УГП активно діє молодіжна платформа. Це майданчик для спілкування, особистого та професійного розвитку, формування громадянської свідомості молодих людей, який для них створює партія. Ми чекаємо молодих та ініціативних людей! Ми готові допомагати вам у реалізації проектів. Приходьте на Шашкевича, 8В (7 поверх) – поспілкуємося!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]