fbpx

У Центрі громади Жидачева силами мешканців хочуть відновити кінотеатр

Нову ініціативу розпочинають у Центрі громади Жидачева. Активісти хочуть відновити колишній кінотеатр, що розташований у Народному Домі. А також згуртувати небайдужих людей заради відновлення цього приміщення. Коли це вдасться зробити, Жидачів матиме ще одне місце, де зможуть проводити дозвілля мешканці.

Саме про це говорили активісти Центру громади міста під час нещодавньої відкритої зустрічі з мешканцями. Дискусія вийшла жвава та цікава. Серед присутніх: міські депутати, школярі, представники громадських організацій, зокрема “Союзу українок”, “Пласт”, спільнота “Щасливі разом” та волонтери з проекту “Будуємо Україну разом”. Останні на початку зустрічі презентували свою діяльність і поділились майбутніми планами щодо волонтерського табору в Жидачеві. 

Цей дім справді Народний. На його створення у 1924 році вклалося багато людей, хтось коштами, хтось своєю працею, хтось матеріалами, хтось інструментами. Нині кінотеатр у занедбаному стані. Ми хочемо відновити його “народними” силами, як це зробили раніше. Є кілька громадських організацій, які розглядають можливість створення простору для їхньої діяльності. Один із варіантів використання простору – це дві спеціальні розвиваючі кімнати для дітей з особливими потребами, які вже довгий час прагне мати спільнота “Щасливі разом”. Створення молодіжного простору для дозвілля та розвитку нашої молоді також стане реальним в цьому приміщенні. Ну і, звичайно, сам кінозал, який зможе одночасно помістити до 200 глядачів”, – розповідає партієць УГП, координатор Центру громади Жидачева, ініціатор ідеї відновлення кінотеатру у Жидачеві Орест Гаврильчук.

 

На запрошення Ореста у Жидачів приїхали волонтери руху “Будуємо Україну разом”, які ознайомилися із містом та першочерговими потребами громадян. Власне на згаданій зустрічі молодь звернула увагу на те, що немає кінотеатру чи іншого центру, де вони можуть зустрічатися.

І волонтери БУРу не зроблять усієї роботи, це не їхня мета. Мета – знайти і залучити максимальну кількість охочих до відновлення кінотеатру Народного дому

БУР – це волонтери, які зможуть безкоштовно допомагати відновлювати кінотеатр. Але виберуть вони наш проект чи інший, мешканцям Жидачева все одно потрібен такий простір. І волонтери БУРу не зроблять усієї роботи, це не їхня мета. Мета – знайти і залучити максимальну кількість охочих до відновлення кінотеатру Народного дому”, – каже Орест Гаврильчук.

Зараз активісти Центру громади Жидачева мають багато роботи, адже до наступних громадських зборів щодо відновлення кінотеатру хочуть підготувати кошторис та попередній проект ревіталізації.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]