У Теребовлі запрацював Центр громади

Завдяки ініціативі Олега Вітвіцького, керівника ТОО УГП, мешканці Теребовлі мають майданчик для обміну досвідом та практичного застосування цікавих ідей.

“Ця платформа буде добрим стартом для людей різного віку. Громада  спільними зусиллями може зробити багато корисного, – переконаний Олег.  

На відкриття 6 березня у княже місто приїхали проактивні підприємці, щоб поділитись власним досвідом та розповісти, як почати бізнес.

 

Микола Стецьків, учасник АТО, засновник фермерського господарства “ФайнаBerry” запропонував кілька порад для успішного старт-апу.

  1. Щоби побачити результат, треба багато працювати. Навіть коли здається, що невдача зруйнувала всі плани і немає виходу, варто зібрати волю в кулак і зосередитись на процесі.
  2. Ніхто нікому нічого не винен. Не варто очікувати допомоги від інших і перекладати відповідальність за свої рішення.
  3. Справа має бути мрією, а не лише шляхом до заробітку грошей.
  4. Думати про майбутнє і про те, який слід залишиться нащадкам. Це мотивує і дає наснагу для подальшої роботи. Навіть якщо важко.
  5. Використовувати всі можливості. Не варто відмовлятися від пропозицій, навіть якщо це ризик.

Підбірка мотиваційної літератури від ще одного спікера, Романа Задорожного, буде цікавою не лише для бізнесменів-початківців, але і для тих, хто знаходиться в пошуках старт-апу.

  • “Моє життя та робота” Генрі Форда є фундаментом для активної організації праці. Автор на власному прикладі вчить основам великого бізнесу.
  • “Теорія брехні” Пол Екман. Жести, міміка, емоційний стан та навіть тембр голосу можуть видати брехуна. Дієві методики для людей, що не хочуть потрапляти на вудочку маніпуляторів. “Теорія брехні” буде корисною і керівникам, адже робота з людьми змушує до постійного аналізування їх поведінки.
  • “Йди за мрією. Все можливо” Джен Брікер. Неймовірна історія людини, що народилась без ніг, але змогла досягнути бажаного та втілити свої мрії у реальність. Книга є чудовим мотиватором, що допомагає знайти в собі сили.
  • “Став цілі” Іцхака Пінтосевича є водночас розривом шаблонів у традиційному плануванні роботи та практичним порадником для бізнесмена-початківця.

Тренінг, організований командою УГП, став активним початком роботи Центру громади та  своєрідним поштовхом до втілення майбутніх ініціатив. Тут завжди відчинено для корисних ідей та добрих проектів.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]