У Рудно з’явилася нова амбулаторія

Три роки оббивання чиновницьких порогів, десятки офіційних звернень та депутатських запитів, безліч формальних та неформальних зустрічей, нарад, обговорень… І тепер, нарешті, завершили капітальний ремонт приміщення амбулаторії сімейної медицини в селищі Рудно на вул. Шевченка, 64.

Приміщення амбулаторії збудоване майже 100 років тому. Ще у 2000 роках в будинку зробили перекриття даху та замінили вікна на металопластикові. Після того за вирішення питання діяльності медичного закладу ніхто не брався.

У 2015 році, коли оновився склад Львівської міської ради, відстоювати інтереси руднівчан почав депутат від Української Галицької Партії Мирослав Данилків. Аби зрушити з мертвої точки проблеми Рудного, пан Мирослав спеціально обрав роботу в інженерній комісії.

“Було дуже важко вплинути на бездіяльність чиновників. Ми спільно з мешканцями ходили до міського голови, збирали заяви та писали звернення. Коли мерія вже не мала де діватися, частково почали виділяти кошти. У 2016 році на поповнення статутного капіталу ЛКП “Рембуд”, яке офіційно виступило замовником ремонтних робіт, затвердили 1,5 млн грн. Але виконання будівельних робіт постійно затягували. Довго виготовляли проект, потім його переробляли, декілька разів змінювали проектантів, проводили експертизи. Тому виділені кошти не освоїли і в кінці року повернули назад до бюджету. Наступного 2017-го знову було виділено 5,5 млн грн. Але лише у жовтні спромоглися провести тендер. Виконавцем робіт обрали ТзОВ “Західнафтохімбуд”, – розповідає депутат від УГП Мирослав Данилків.

До реальних робіт з капітального ремонту приступили лише на початку 2018 року. Для цього було виділено ще додаткові кошти. І лише зараз ремонт закінчили. Всього витратили близько 11 мільйонів гривень. Щоб амбулаторія почала повноцінно функціонувати, необхідно ще закупити меблі та медичне обладнання, що коштуватиме приблизно кілька мільйонів.

Фото з сайту 5poliklinika.lviv.ua

В оновлене приміщення медичного закладу планує переїхати Амбулаторія сімейної медицини комунальної 5-ої міської клінічної поліклініки №2, яка наразі знаходиться у Рудно на вул. Грушевського, 48. Оновлений медичний заклад міститиме кабінети для прийому пацієнтів, 2 кімнати денного стаціонару та лабораторію. Це буде єдиний медзаклад у Рудно, який обслуговуватиме до 10 тисяч мешканців селища.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]