fbpx

У Розвадові вже є Координаційна рада для громадського бюджету

З 1 травня жителі Розвадівської громади мають можливість пропонувати для реалізації свої проекти, спрямовані на покращення інфраструктури громади.

Днями на сесії Розвадівської об’єднаної територіальної громади депутати затвердили склад Координаційної ради для громадського бюджету. Про це розповіла секретар Розвадівської ОТГ, партійка УГП Христина Огоновська, яка увійшла до складу Координаційної ради.

Серед членів також троє наших партійців Української Галицької Партії з Миколаївського осередку – Мирослав Брегман, Ольга Яців та Тетяна Болехан-Тихонюк. Всього у групі – десять осіб. Проект Положення про громадський бюджет підготували партійці Української Галицької Партії, а депутати – затвердили цей документ.

“Проекти будуть приймати щороку протягом травня, а до 1 вересня визначать переможців. Найкращі отримають фінансування з бюджету громади. Максимальний обсяг коштів, який можуть виділити для реалізації одного проекту – 25 тис грн”, – розповіла Христина Огоновська.

Голосувати за проекти зможуть усі мешканці Розвадівської ОТГ, які досягли 16-річного віку, а вибирати можна лише один проект.
Нагадаємо, Статут Розвадівської громади було розроблено та прийнято також за ініціативи партійців УГП. Саме Статут передбачає запровадження громадського бюджету.

Якщо Ви хочете мати громадський бюджет і в своїй громаді, звертайтеся до УГП. Пишіть на електронну адресу: loo.uhp@gmail.com.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]