fbpx

У Радехівській ОТГ – п’ять депутатів від УГП

Українська Галицька Партія цьогоріч поповнилася 8-ма депутатами у радах. Останні вибори до ОТГ показали значну підтримку громади. Відтак на виборах до Радехівської та Бібрської ОТГ за кількістю депутатів УГП посіла третє місце. 

Нині познайомимо вас із новими депутатами від Української Галицької Партії. У Радехівській ОТГ маємо у раді громади 5 депутатів.

Це – Олег Шиба, співзасновник та президент Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова. Одружений, батько трьох синів. Голова районної організації Української Галицької Партії у Радехові. Приватний підприємець.

Тому першим завданням на найближчий час для нас є визначення конкретних термінів та сум бюджету, необхідних для вирішення проблем, які ми озвучували, – Олег Шиба.

Юрій Фольварочний – наймолодший депутат новообраної ради. Йому лише 22 роки. Навчається на 6 курсі ЛНУ ім. Івана Франка, вивчає економічну кібернетику та ІТ в бізнесі, громадський активіст, спортсмен, чемпіон України з пауерліфтингу серед юніорів. Разом з ГО “Центр громади – Спільнодій” організовував різні культурні заходи у Радехові та селах району.

Василина Закревська з села Тетевчиці, мати 2 дітей, зараз у декретній відпустці. За фахом інженер з комп’ютерної техніки, спеціаліст з інформаційної безпеки. 4 роки проживала та працювала в Києві. 2013-го року повернулися з родиною до рідного села.

Павло Бартошник балотувався від с. Оглядів, слідчий, за освітою – юрист. Навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ та Львівській Політехніці. Від 2013 року і дотепер – слідчий Радехівського відділення поліції.

Володимир Шевчук – депутат від с. Бишів, батько 2 дівчаток. Економіст, навчався у Волинському університеті та Академії митної служби. Працював у Львівській митниці. Допомагає волонтерам. Займається різними столярськими роботами.

“Наша команда УГП отримала величезний кредит довіри від жителів Радехівської громади. Це для нас серйозна відповідальність. Тому першим завданням на найближчий час для нас є визначення конкретних термінів та сум бюджету, необхідних для вирішення проблем, які ми озвучували. Це має бути зрозуміла та чітка програма соціально-економічного розвитку нашої громади та збалансований бюджет”, – каже п. Олег Шиба, який був першим номером у списку кандидатів нашої команди.

Також УГП вітає активних людей, яких підтримували на виборах в Зимноводівській та Лопатинській радах. Нагадаємо, тут політсила тут підтримувала команди самовисуванців.

Загалом на Львівщині уже є 55 депутатів від Української Галицької Партії.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]