У Новояворівську реалізують пілотний проект Фонду енергоефективності

Багатоквартирний будинок у Новояворівську увійшов у 15-ку проектів, які співфінансуватиме уряд України та Євросоюз

На житловий будинок, що на вул. Ю. Липи, 2 у Новояворівську, чекає енергомодернізація. Місцеві жителі три роки тому створили ОСББ та передали його в управління УК “Нове місто”.

“Саме цей будинок обрали одним із 15 пілотних проектів Фонду енергоефективності. І вже цього року тут планують провести енергоаудит, виготовити проектно-кошторисну документацію, встановити індивідуальний тепловий пункт (ІТП) з балансорегулювальними клапанами по стояках та утеплити фасад. Загалом на ці заходи передбачено близько 3,5 млн гривень, 70% з яких – кошти Світового банку, а 30% – вклад самих мешканців”, – каже директор управлінської компанії “Нове місто”, голова Асоціації ОСББ Яворівського району та наша партійка Галина Джулай.

Загалом на ці заходи передбачено близько 3,5 млн гривень, 70% з яких – кошти Світового банку, а 30% – вклад самих мешканців

18 січня 2019 року у Києві відбулась зустріч голів правлінь ОСББ України, які візьмуть участь у пілотних проектах, з представниками Світового банку та керівниками Фонду енергоефективності України. Головною темою розмови було затвердження дорожньої карти виконання та фінансування термомодернізації багатоповерхівок за кошти Фонду.

Співфінансують Фонд енергоефективності України Євросоюз та Уряд України. Нещодавно голова уряду повідомив, що вже цього року з бюджету країни для цього виділять 1,6 млрд гривень. Ще 54 млн євро безповоротно Україні надасть ЄС.

Нагадаємо, УГП має цілу програму навчань і тренінгів по створенню ОСББ. Команда активістів готова приїхати у будь-яке місто, аби навчити, підказати та допомогти мешканцям.

При партії вже два роки сформувалося широке середовище економічних експертів, які розробляють візію політсили на потрібні зміни у цій галузі. Енергоефективність – є однією з тих тем, які вже опрацьовані фахівцями та партійцями. Більше про пропозиції та вимоги УГП в цій галузі можна прочитати на нашому сайті та сторінках партії у соцмережах.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]