У межах “Геть від Москви!” – нова ініціатива

У співпраці зі Святославом Літинським – мабуть, найвідомішим активістом, який системно відстоює права української мови, – Галицька Партія дає старт новому проекту. Цього разу йдеться про сайти, а особливо, інтернет-магазини, власники яких вперто відмовляються дублювати інтерфейс та іншу інформацію державною – українською мовою. Яка мова, натомість, у них у пріоритеті? – Здогадайтеся з першого разу! Звісно, російська!

“Це сумно, але в Україні досі діють сайти, малі і великі інтернет-магазини, які мають інтерфейс на мові окупанта – російській. І вони не передбачають жодного українського перекладу. А на звернення потенційних покупців власники таких сайтів навіть не реагують. Більше того – вони відверто відмовляються перекласти свій ресурс на державну мову”,

– пояснює координатор соціальної ініціативи “Геть від Москви!”, перший заступник Голови Політради Української Галицької Партії Андрій Кавчук.

Напевно, кожному з нас траплялися такі випадки. Тільки не всі ми просимо власників сайтів перекласти інформацію. Не всі знаємо, які маємо права і як можемо їх захистити.

“На сьогодні законодавство України зобов’язує продавців надавати інформацію про товар українською мовою. На жаль, не всі цього дотримуються. Реагувати на такі порушення повинна Інспекція з питань захисту споживачів. Але сталося так, що Держспоживінспекція є недієва і найчастіше відмовляє скаржникам. Що робити далі? – Єдиний можливий спосіб діяти – довести свої права через суд”,

– каже громадський активіст Святослав Літинський.

Надати свідомим своїх прав українцям повну юридичну підтримку у таких судових процесах зголосилася Українська Галицька Партія. Наразі юристи УГП готують кілька позовів для звернення до суду проти власників інтернет-магазинів, котрі відверто нехтують законом і нашими з вами правами. Якщо й ви готові судитися за свої права українську мову – зголошуйтеся!

Нагадаємо, про старт соціальної ініціативи “Геть від Москви!” Українська Галицька Партія оголосила у лютому цього року. В її межах партійці, спільно зі Святославом Літинським, вже здобули важливу перемогу: суди за українські паспорти без російського дубляжу, які тривають за підтримки юристів УГП, стали одним із поштовхів для депутатів Верховної Ради змінити законодавство. Нарешті з 1 жовтня кожен охочий українець зможе отримати новий паспорт у вигляді ID-картки, в якому не буде жодного слова мовою окупанта.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]