Львів’яни не захотіли слухати про сміттєпереробний завод

Депутатка від Української Галицької Партії Юлія Гвоздович звернеться із пропозиціями до Міністерства екології у письмовому вигляді

У п’ятницю 25 січня у Львові планували провести громадські слухання щодо сміттєпереробного заводу. Об’єкт, який запланували побудувати на вул. Пластовій, вже довгий час є причиною конфліктів між міською владою та мешканцями прилеглих вулиць. Тож цього дня представники Міністерства екології готові були презентувати львів’янам оцінку впливу на довкілля сміттєвого заводу на очисних спорудах.

На слухання прийшло понад двісті львів’ян, у залі також були присутні жителі Малехова, Грибович та Жовкви. Захід  розпочався о 15:00, а вже о 15.03 обурені мешканці вибігли до сцени із вигуками “Ганьба, ганьба” .

Відтак представники Міністерства свою презентацію відклали. А о 17:00 слухання визнали такими, що не відбулися.

Люди уже не вірять словам чиновників і бояться, що у Львові повториться те, що сталось у Грибовичах

Депутатка від УГП Юля Гвоздович теж прийшла на слухання. Вона представляє округ, який належить до району, де львівська влада планує побудувати завод.

Тиждень до зустрічі, спільно із експертами та екологами, я взялась аналізувати звіт, що мали сьогодні презентувати. Звіт складався із 400 сторінок. Ми його прочитали і по пунктах розписали свої зауваження та пропозиції. Я планувала виступити з ними. Питань багато. Це, зокрема, забезпечення протиаварійного захисту, адже Полтва тектиме під територією заводу. Також питання, яке планується поводження із біогазом після біологічної обробки, куди планують дівати біогаз? У звіті взагалі відсутній транскордонний вплив заводу та інше. Але конструктивного діалогу нині не відбулось. Люди уже не вірять словам чиновників і бояться, що у Львові повториться те, що сталось у Грибовичах,” – коментує Юля Гвоздович.

Попри це, депутатка Української Галицької Партії надішле свої пропозиції до Міністерства у письмовому вигляді.

Додамо, Львівська міська рада планує побудувати на вул. Пластовій, 13 сміттєпереробний завод. Загалом мешканці міста не прости будівництва, однак хочуть мати трохи більше інформації. Поряд із майбутнім об’єктом розташовані очисні споруди, які давно потребують реконструкціїю

УГП у цій ситуації на боці львів’ян. Експерти та депутати партії навіть побували у Варшаві, де подивились на їхній сміттєпереробний завод, подібний до того, який планують у Львові. Також постійно беруть участь у зборах та обговореннях цього питання.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!