У Львові відбувся перший Форум депутатів УГП

Понад 70 депутатів рад різних рівнів взяли участь у Форумі депутатів Української Галицької Партії, який вперше відбувся у Львові минулої суботи. Форум партійці організували для того, щоб активізувати роботу депутатів на місцях та стимулювати до впровадження локальних ініціатив.

imgonline-com-ua-Compressed-bqIElFKizn

“Я вірю, а тепер знаю також, що депутати від Галицької партії — одні з найкращих у місцевих радах. Кожного дня вони працюють у своїх громадах над втіленням нових ідей та ініціатив. Форум став майданчиком для комунікації, обміну ідеями, досвідом, а найголовніше — джерелом для натхнення та місцем, де ми відразу запланували нові скоординовані кроки та ініціативи. Під час форуму депутати спілкуватися між собою, дізналися про різні шляхи для роботи з мешканцями та висвітлення своєї діяльності, а також працювали в групах”, — розказує координаторка Форуму, активістка УГП Ірина Моряк.

imgonline-com-ua-Compressed-Wrh5gdAtq15H

Голова Тернопільської  міської організації Української Галицької Партії Ірина Яремчук зазначає, що була дуже продуктивна робота в групах, працювали за напрямами: економіка, освіта, відкритість місцевих рад та децентралізація. В кожній робочій групі депутати визначили по три найбільші проблеми та напрацювали по три ініціативи, які збираються втілити, аби подолати їх.

imgonline-com-ua-Compressed-BK01lzupFXw4FuI

“Крім іншого, мені запам’ятався виступ сільського голови Котиківки (Городенківський район, Івано-Франківщина) Івана Вережака. Він показав дуже добрий приклад, як в маленькому населеному пункті, де є 2000 мешканців, реалізувати дуже багато хороших ініціатив. Це і сортування сміття, і облаштування футбольного та спортивного майданчиків. Що цікаво, він відразу вказав чіткі правила, і працівники сільської ради, які до того приходили на роботу не зовсім вчасно, тепер чітко працюють з 8.00 до 17.15. До його приходу було багато випадків, коли сільські чиновники зловживали становищем, земельні ділянки виділяли непрозоро. Зараз вони виділили землю спершу бійцям АТО, а тоді вже всім іншим. Все чітко, прозоро, тому в селі Іванові дуже довіряють. Це хороший приклад для інших”, — розповідає Ірина Яремчук.

imgonline-com-ua-Compressed-0v55o0VnMazEYo

“Для представника влади головне – відкритість у всьому. Мене ніхто не може звинуватити в корупції. Бо я ні на крок не відступаю від інтересів громади. На фейсбук-сторінці сільради немає негативних відгуків. Нам багато чого вдалося зробити у селі з порівняно невеликим бюджетом. Бо всі гроші вкладаємо в село, а ще самі мешканці долучаються. Багато робимо своїми силами. Тому також важливо – згуртувати громаду. Не треба боятись робити навіть якісь маленькі речі, бо це теж результат. За два роки в селі ми відкрили спортзал, відновили інфраструктуру, запровадили роздільний збір сміття. Зараз хочемо збудувати якісний стадіон. У політику, у владу потрібно йти, щоб мати можливості робити корисні речі”, – пояснює свій успіх сам Іван Вережак.

Загалом активісти кажуть, що Форум депутатів УГП — це хороша можливість продуктивно попрацювати, обмінятись досвідом та розробити нові ініціативи.

imgonline-com-ua-Compressed-GTjcAc5ErSpWOt

“Галицька партія є порівняно молодою політичною силою. Але ті принципи, які ми сповідуємо, наші ідеї та дії говорять за нас, і тому підтримка виборців вже трансформувалася у доволі значну кількість депутатів місцевих рад різних рівнів. Наш форум депутатів, крім можливості обмінятися досвідом, був нагодою обговорити основні інструменти впливу на суспільно-політичну ситуацію в адміністративних одиницях, де ми є у радах. Добре сказано: йти у політику і брати на себе відповідальність як влада потрібно. Це є запорукою отримання можливості творити та впроваджувати зміни і якісно працювати для громади, для людей. І саме такими постулатами керуються депутати від Української Галицької Партії, успішно будуючи нову політичну формацію”, – зазначає голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук.

Оксана Войтків

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!