У Львові відбудеться унікальний Форум активної молоді

Взяти участь у заході зголосилися понад 250 хлопців та дівчат із різних регіонів країни. Майже всі, хто приїде на форум, – успішні громадські активісти. У більшості за плечима – вже реалізовані молодіжні, культурні, соціальні ініціативи та проекти.  Гасло цьогорічного Форуму: “Ти потрібен Україні”.

Форум активної молоді організувала Українська Галицька Партія. Молодь збереться разом, щоб обмінятися досвідом, поділитися ідеями, почерпнути натхнення, а також познайомитися для майбутньої співпраці. Знаковим лектором Форуму стане правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович.

Як пройти шлях від ідеї до проекту та його реалізації, молодь навчатиме очільниця Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету Наталія Бордун.

Ще з десяток спікерів – молоді громадські активісти, які у форматі 5-хвилин доповідей TEDTalks  поділяться власним досвідом та порадами, як реалізувати власні ініціативи в селі, райцентрі та великому місті.

“Ми віримо, що саме там, де ми живемо, є багато можливостей проявити ініціативу, реалізувати свої ідеї, і, об’єднавши громади, будувати своє майбутнє. Нас, молодих українців, не треба зупиняти від втечі закордон заборонами. Нам варто показати, як реалізувати себе тут. Ми можемо співпрацювати і черпати натхнення та підтримку один в одного. Саме для цього ми організовуємо наш Форум. Сподіваємося, такий захід стане щорічним”, – каже координаторка Форуму активної молоді Ірина Моряк.

У Галицькій Партії планують створити широку громадську платформу, яка допоможе молодим людям із містечок та сіл втілювати в життя власні ідеї.

Саме на молодь Українська Галицька Партія покладає великі надії. Адже це – політсила нового зразка, в якій зібралося також дуже багато молоді та громадських активістів.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!