У Львові створять мапу з детальною інформацією про школи

Де у Львові є добрі школи? Біля нашого дому хороша чи не дуже? Де знайти школу з комфортними умовами? На всі ці питання сьогодні ми не маємо відповідей, адже у місті не існує моніторингу стану шкіл. Навіть більше: у місті не існує навіть критеріїв, які визначають якість роботи школи. У Галицькій Партії переконані, що такі критерії мусять бути.

За словами координатора освітньої робочої групи УГП Віталія Ляски, активісти УГП зараз працюють над створення такої мапи в Google, яка буде відображати актуальний стан шкіл. Карта базуватиметься на даних, отриманих з відповідей на запити Української Галицької партії до управління світи. Чи наявний в школі паспорт школи, чи є план розвитку школи, який обсяг залучення батьківських коштів і яке звітування, яка наповнюваність початкових класів. Тобто базова інформація, включно з контактами директорів, буде своєрідним дороговказом батькам.

«На цій мапі будуть всі школи, ми нічого не будемо оцінювати, а тільки показувати актуальну інформацію про школи. Це допоможе батькам обрати школу для своєї дитини, враховуючи всю інформацію та документи про навчальний заклад», – розповів Віталій Ляска.

За інформацією “Твого міста”

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]