У Львові УГП зустрілась із мешканцями, котрі мають вади зі слухом

Наші партійці Ігор Дякович та Юрій Дзева зустрілись із людьми, які мають вади слуху. Зустрілись із мешканцями вулиці Хвильового у Львові, де в одному будинку приблизно третина мешканців – люди , які спілкуються мовою жестів. Тож на зустріч Українська Галицька Партія запросила сурдоперекладача.
12 серпня 2020 року. Зустріч з мешканцями
“Разом із Юрієм Дзевою мене запросили самі мешканці, знаючи, що у міськійраді я чи не єдиний депутатат, який займається проблемами людей з інвалідністю. У них багато побутових проблем: стара електропроводка (вже була пожежа); протікає дах; старі водо- і каналізаційні труби; аварійний ліфт. Але найбільша біда – вони не можуть поскаржитися. Фізично. А чиновники та обслуговуючі компанії не намагаються їх “почути”. Жодного разу до цих людей ніхто ніколи не приїжджав, ” – говорить депутат Української Галицької Партії у Львівській міськраді Ігор Дякович.
12 серпня 2020 року. Зустріч з мешканцями
12 серпня 2020 року. Зустріч з мешканцями

На зустрічі домовились про пріоритетні завдання, які можна вирішити за допомогою депутатських звернень у міськраду тощо від імені Ігоря Дяковича. Також допомвились, що прозвітують за зроблену роботу у вересні перед тією ж громадою у такому ж форматі.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]