fbpx

У Львові оновлять площу Довженка

Тут будуть фонтани, вуличні меблі та кущі

Головна площа Сихова у Львові – площа Довженка – вже незабаром виглядатиме зовсім по-іншому. Депутати Львівської міської ради підтримали петицію щодо реконструкції.

Згідно з проектом, майбутня площа буде створена у вигляді амфітеатру, який можна використовувати для вуличних концертів чи інших заходів і буде поділена на дві зони – «тиху» та «розважальну». Також на площі з’явиться фонтан із «штучним туманом», нові кущі та сучасні вуличні меблі.

Нагадаємо, проект реконструкції площі на Сихові відібрали із 17 різних проектів. Перетворення площі на сучасний громадський простір запропонував творчий колектив ініціативи «Група 109».

У ГО “Кращий Сихів” кажуть, що вже два роки триває процес комунікації із владою міста.

“У 2016 році ЛКП «Інститут просторового розвитку» спільно з ГО «Кращий Сихів» організовують велике опитування мешканців Сихова, щоб визначити думку сихівчан щодо відновлення центральної площі та КОЦ ім. О. Довженка. Результати цього опитування були закладені в умови Всеукраїнського конкурсу на проект оновлення площі Довженка”, – розповіли в організації.

Реконструкція площі перед театром Довженка є надзвичайно важливою для мешканців міста. Адже створення затишного простору сприятиме розвитку місцевої громади.

Додамо, що над втіленням цих планів у життя працює Українська Галицька Партія. Зокрема,  Ірина Бек, Наталія Піпа, Маркіян Бек, Уляна Федорович, Мар’яна Пелешко, Андрій Рущак.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]