У Львові оголосили конкурс для кращих науковців

Відучора і до 18 листопада львівські науковці можуть подавати заявки на конкурс у межах програми «Львів науковий 2016-2017». Загалом для фінансування програми передбачено 500 тисяч гривень: 250 тисяч – для конкурсу соціально-наукових проектів та ще 250 тисяч – на премії талановитим вченим.

“Конкурс соціально-наукових проектів передбачає фінансову підтримку у проведенні наукових конференцій, та інших наукових заходів на 2017 рік. Кожен проект-переможець зможе отримати 25 тис. гривень. А от талановитиі науковці, які мають  певні наукові досягнення та ідеї, важливі для розвитку міста, зможуть отримати премію у розмірі 25 тисяч ще цього року”, – каже голова комісії законності, свободи слова та депутатської етики Юлія Гвоздович, яка належить до керівної ради програми “Львів науковий 2016-2017”.

14795644_1214123065327288_1180300967_o

Як взяти участь у конкурсі?

Участь у конкурсі соціально-наукових проектів можуть брати всі соціально-наукові проекти, які відбуватимуться у місті Львові та не мають комерційної мети. Заявки на фінансування проектів можуть подавати навчальні заклади, наукові інститути м. Львова та безпосередньо науковці, які активно займаються науковою діяльністю у Львові.

Для участі у конкурсі потрібно подати:

  1. Заяву на участь у конкурсі за обов’язковим погодженням з ректором чи проректором навчального закладу або наукового інституту.
  2. Склад організаційного комітету заходу, який подається на конкурс.
  3. Програму заходу, затверджену організаційним комітетом.
  4. Підтвердження участі у заході доповідачів (місцевих, національних та міжнародних), виступ яких планується під час проведення заходу.

Претендувати на премію талановитим вченим можуть  науковці, які займаються активною науковою діяльністю у Львові впродовж останніх трьох років. Заявки на отримання премії також можуть подавати навчальні заклади, наукові інститути Львова та самі науковці.

Для участі у конкурсі заявники мають подати:

  • заявку на отримання премії, за обов’язковим погодженням її з проректором з наукової роботи навчального закладу / директором науково-дослідного інституту.

Кожен науковець може брати участь у конкурсі один раз на 5 років.

Детальніше про умови конкурсу та зразки заявок – за посиланням.

Заявки на участь у конкурсі на премію для талановитих вчених та заявки на участь у конкурсі соціально-наукових проектів можна надсилати за адресою: info@lvivconvention.com.ua або особисто подати за адресою: пл. Ринок, 1, кімната 416.

Фото: Generator

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту