fbpx

У Копичинецькій ОТГ Галицька Партія має 3 депутатів

Українська Галицька Партія цьогоріч поповнилася 8-ма депутатами у радах. Останні вибори до ОТГ показали значну підтримку громади. Відтак на виборах до Копичинецької ОТГ за кількістю депутатів УГП посіла третє місце.

Нині познайомимо вас із новими депутатами від Української Галицької Партії. У Копичинецькій ОТГ маємо у раді громади 3 депутати.

Це – Роман Фріцький, завдяки своїй активній позиції добре знаний і в Копичинцях, і  в навколишніх селах. Незважаючи на зайнятість, він багато часу приділяв громадській роботі. До сьогодні Роман є членом громадської організації “Твоє місто”, спільно з місцевими активістами у Копичинцях відкрили Кіноклуб, ініціювали у місті роботу волонтера “Корпусу миру” зі США, провели заходи для сімей військовослужбовців. Після виборів Роман Фоіцький став секретарем бюджетної комісії у місцевій раді ОТГ.

Наша команда УГП отримала величезний кредит довіри від жителів Копичинецької  громади. Це для нас серйозна відповідальність.

Петро Ярошук балотувався від села Вигода. За освітою – педагог, працює у Хоростківській НВК №2. У Копичинецькій раді він увійшов у гуманітарну комісію.

Барабаш Олег – депутат від села Оришківці, за освітою – економіст. 20 років працював на митниці. Сьогодні він приватний підприємець. У раді ОТГ увійшов  до комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

“Наша команда УГП отримала величезний кредит довіри від жителів Копичинецької  громади. Це для нас серйозна відповідальність. Тому першим завданням на найближчий час для нас є визначення конкретних термінів та сум бюджету, необхідних для вирішення проблем, які ми озвучували. Це має бути зрозуміла та чітка програма соціально-економічного розвитку нашої громади та збалансований бюджет”, – каже Роман Фріцький, який був першим номером у списку кандидатів УГП.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]