Що робити у карантин? Не дозволити злити інтереси держави!

У ці дні інформаційний простір заповнений інформацією про CORVI-2019. А відтак, увага українців, здебільшого, зосереджена на запобіганні поширення вірусу. І поки люди запасаються продуктами, антисептиками, шукають засоби індивідуального захисту, центральна влада підступно зливає інтереси України. 

Нагадаємо: нещодавно, перебуваючи у Мінську, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та учасники української делегації погодилися на створення спільної з ОРДЛО Консультативної Ради. Вони стали на шлях, на який Україна не погоджувалася протягом 6-ти років війни. Дане рішення повністю змінює ставлення України до війни на нашій території та зневажає всі жертви її захисників.

Із відповідною вимогою засудити укладення цієї угоди Українська Галицька Партія одразу звернулась до Верховної Ради України та закликала обласні, міські та районні ради якнайшвидше провести позачергові засідання і дати оцінку діям президента, представникам його офісу та зупинити процес здачі України окупантові: https://uhp.org.ua/u-karantyn-ne-daj-zlyty-interesy-ukrayiny/ 

Також на знак протесту УГП закликала українців вивішувати українські прапори на своїх вікнах, балконах чи фасадах будинків, оскільки в умовах карантину масові заходи та акції заборонені: https://www.facebook.com/uhp.if/photos/a.449489028509139/1778465715611457/?type=3&theater.

До флешмобу долучились і партійці Івано-Франківської обласної організації УГП. Одним з найперших на Франківщині розмістив прапор Любомир Романчук, економіст, заступник голови Політради Української Галицької Партії:

“Одним з визначальних основоположних символів незалежності будь-якої країни є власний прапор. Саме тому ми з колегами з УГП вивішуємо українські стяги, демонструючи незгоду з останніми результатами так званих “нових Мінських домовленостей”. І акцентуємо увагу на неприпустимості у подальшому їх реалізації в державі. Ризики скотитися від номінальної “гібридної незалежності” України до реальної в результаті втілення таких домовленостей, зараз, як ніколи, – великі”.

“У час, коли громадянам загрожує епідемія коронавірусу, ми не повинні забувати про державну зраду в Україні. А саме про здачу українських інтересів шляхом підписання “нових Мінських угод. Тому вважаю доцільним показати всім, що українці – єдині, що в єдності – наша сила”, – пояснює юристка, голова Івано-Франківської обласної організації УГП Світлана Івасишин.

Світлана розповідає, оскільки прапор є символом країни, її державотворення, національної єдності та прагнення свободи, тому і прийшла ідея вивішувати саме державні прапори на фасадах будинку.

У соцмережах активісти Української Галицької Партії публікують світлини з прапором під хештегом #проти_нових_Мінських_угод

Жовто-блакитний стяг майорить і на подвір’ї Івана Вережака, сільського голови Котиківки, заступника голови Івано-Франківської обласної організації УГП:

Видніється прапор також у вікні керівника секретаріату Івано-Франківської обласної організації УГП Наталії Демяник:

Акція набирає обертів. Долучайтесь і ви! Ми повинні показати, що ми – проти! І маємо зберегти нашу державність разом!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]