У карантин не дай злити інтереси України!

Сьогодні, 17 березня 2020 року, під час сесії Львівської міської ради, голова фракції Української Галицької Партії Тарас Чолій зачитав заяву партії щодо останньої зрадницької поїздки у Мінськ та її можливі наслідки.

Офіційна заява:

У час, коли всі сили українців зосереджені на запобіганні поширення коронавірусу, центральна влада цинічно і підкилимно здійснює стратегічні поступки окупантові українських земель.

Перебуваючи у Мінську, Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та учасники української делегації вчинили злочин проти української державності та суверенітету. Вони погодилися на створення спільної з ОРДЛО Консультативної Ради. Вони стали на шлях, на який Україна не погоджувалася впродож шести років війни.

Це рішення повністю змінює ставлення України до війни на нашій території та зневажає всі жертви захисників України. Таким чином, війну та агресію Російської Федерації хочуть замаскувати під внутрішній конфлікт. Російська Федерація з агресора, який підтримує українських терористів та власними силами воює проти України, перекваліфіковується у миротворця. Гангрена проросійського сепаратизму поступово вживлюється у здорове тіло України і блокує її шлях у НАТО та ЄС.

Це однозначне повторення помилок Молдови, які призвели до створення окремої ніким не визнаної проросійськї республіки на частині її території. Таке рішення Президента і його команди може призвести до внутрішнього протистояння в Україні між патріотами та прихильниками Росії. Загрожує національній безпеці країни.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України засудити укладення цієї угоди і усунути учасників переговорів від державної служби та будь-якого іншого впливу на державну політику України. Вимагаємо офіційно визнати військову агресію Російської Федерації проти України та підтримку Росією українських сепаратистів та терористів. Російська Федерація – агресор і сторона конфлікту, а не миротворець!

Закликаємо обласні, міські та районні Ради в Україні якнайшвидше провести позачергові засідання (в сесійнийх залах, чи в онлайн режимі), дати оцінку діям президента, представникам його офісу та зупинити процес здачі України окупантові.

Усі проукраїнські сили просимо об’єднатися задля збереження держави!”

Нагадаємо, на вихідних наші партійці виходили у Львові на вулицю у знак протесту. Також наша партія закликає усіх українців вивішувати українські прапори на своїх будинках у знак незгоди із таким рішенням.

Львів, 14 березня 2020 рік

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]