У Громадського офісу УГП перший ювілей: що ми встигли за місяць

Громадський офіс Української Галицької Партії невдовзі святкуватиме свій невеличкий ювілей: пройшов уже місяць з дати його відкриття. З якими питаннями найчастіше звертаються до юристів партії львів’яни, і що отримують навзамін?

Якщо коротко, то за останній місяць 2015-го року до Громадського офісу Української Галицької Партії завітало чимало львів’ян. Приходили з різними питаннями: і з конструктивними пропозиціями, і, як це часом буває, з дивними проханнями. Наприклад, позичити гроші.

З важливих причин до наших правників звернулися 17 мешканців міста. Чотири звернення із цих 17-и вже виконані; вісім – перебувають на опрацюванні; в одному випадку юристи УГП надали первинну юридичну консультацію…

Особливо тішить, що за результатами двох звернень у нас з’явилися цікаві ініціативи для подальшої співпраці.
Також назріла ідея співпраці УГП та коворкінг-проекту «OK Factory» в частині проектів, орієнтованих на розвиток дітей, підлітків та випускників ІТ-сфери https://topmusica.eu/

Вагома частка роботи Громадського офісу Української Галицької Партії була скерована на внутрішньопартійні потреби: аналіз проектів ухвал, складання депутатських запитів, звернень тощо. Юристи вже розробили концепцію освітньо-тренінгового центру та провели перший тренінг (для депутатів та їхніх помічників). Надалі тут плануються різні події для громадсько-активного середовища міста.
Якщо Ви – студент котрогось із львівських вишів і хочете здобути цікавий та потрібний досвід, то також на волонтерських засадах можете долучатися до організації і проведення освітньо-тренінгових заходів.
Нагадаємо: Громадський офіс УГП діє за адресою м. Львів, вул. Костя Левицького, 20 (вхід з боку вул. С. Палія), тел.: 068 771 1669.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]