У Галицькій Партії змінили керівництво на Франківщині та у Львові

Львівську організацію очолила Ірина Бек

До цього вона очолювала освітню експертну групу політсили. Також п. Ірина є керівницею проектів та програм Інституту лідерства та управління УКУ.

Її заступницею стала також освітянка Галина Вархолик, секретарем – юристка Марта Рудковська. Членами Ради ЛМО УГП, окрім названого керівництва, стали Маркіян Юринець, Андрій Рущак, Роман Кучер та Василь Потопляк.

Переобрання керівників усіх рівнів – статутна вимога в Українській Галицькій Партії. Цього припису політсила дотримується від початку свого заснування у 2012 року. Проте екс-голова міського осередку УГП у Львові Галина Васильченко та її заступниця Наталія Піпа стали новообраними народними депутатами України. Саме надалі займати ці посади вона не можуть.

“Після парламентських виборів до УГП приєдналося чимало нових членів. Міська організація у Львові також може цим похвалитися. Тепер важливо готуватися командою до місцевих виборів. Я вірю в те, що нам вдасться зібрати разом сильних людей на кожному окрузі, і вибори-2020 стануть такими ж переможними для нас, як і вибори до парламенту”, – каже Ірина Бек.

Головою Івано-Франківської обласної організації УГП стала Світлана Івасишин

Її заступниками обрали Івана Качмара та Івана Вережака. Відтак членами Ради обласної організації стали Наталія Демяник, Івасишин Світлана, Ivan Kachmar, Павло Лодин, Mariana Tabarkevych, Oleh Sayik, Іван Вережак, Anna Kucherak-Zorya.

Конференція Івано-Франківської обласної організації відбулася 26 липня 2019 року.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]