У Галицькій Партії презентували особливу карту шкіл

Уже майже рік Українська Галицька Партія просить міську владу Львова звернути особливу увагу на освітню галузь: розробити стратегію, план дій, зробити діяльність шкіл прозорою, запустити нову систему управління тощо. Натомість активісти отримують лише відписки та обіцянки.

Тому у Галицькій партії вирішили більше не чекати. Освітня робоча група, яка діє всередині політсили, днями презентувала ще одне з корисних для містян напрацювань – електронну КАРТУ шкіл Львова.

karta-lvova

“На цій карті зібрана інформація про плани розвитку, фінансування, ремонти, охорону, наповнюваність початкових класів, наявність інклюзивних класів та інші важливі дані про навчальні заклади Львова. Вся інформація у карті – з офіційних відповідей управління освіти Львівської міської ради. Це наш волонтерський проект, адже, насправді, таку річ мала б зробити сама влада. Проте ми готові ділитися своїми напрацюваннями і передати карту для удосконалення та доповнення управлінню освіти. Побачимо, чи їм це потрібно”, – розповідає керівник освітнього напряму Галицької Партії Віталій Ляска.

Нагадаємо, що освіта є одним із пріоритетів для Української Галицької Партії. Освітня робоча група політсили розробляє освітню стратегію для Львова, залучаючи до цього процесу експертів, вчителів, директорів та батьків.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]