Розчаровані результатом виборів? Ми запрошуємо діяти разом!

“Перші роки війни я вважав, що волонтери не повинні йти в політику… По великому рахунку, наразі маю таку ж думку… Це несумісні види діяльності… Але, на даному етапі розвитку суспільства, вся надія на вас, мої дорогі! На сьогодні це – життєва необхідність і ліки для країни!!! Справа не в довірі чи недовірі до нового президента… Справа в колосальній недовірі до тих, хто потирає руки і чекає на реванш… Присутність, перевірених часом волонтерів, що за допомогою небайдужих громадян шостий рік несуть на свої плечах фронт, у Радах всіх рівнів не дасть шансу ворогам поховати Україну. Закликаю всіх: готуйтесь і йдіть на вибори!” – Так пише волонтер з Білої Церкви.

“Думати про еміграцію і передумати – done. Трохи заспокоїтись і подякувати президенту – done. Подумати про вступ до політичної партії – done. Зрозуміти, що нас цілих 25% і сильно зрадіти – done”, – констатує волонтерка, координаторка Євромайдан SOS з Житомира.

“Своїм людям: я хочу вас всіх бачити в одній партії. В партії думаючих людей”, – звертається керівник ІТ-компанії з Ужгорода.

“Давайте, підтягуймося, бо на виборах до ВР поки немає за кого голосувати”, – закликає український науковець з Чернівців.

Нам пишуть друзі, знайомі і незнайомі активні українці зі Львова, Києва, з-за кордону. На нашому сайті заповнюють заяви. 25% – це багато. І ми бачимо, що найактивніші розуміють: час іти в політику, час творити системні зміни. Разом.

Ми готові об’єднати своїх, дієвих, справжніх. Щоб зберегти зроблене!

Щоб рухати країну вперед і не допустити відкату. Українська Галицька Партія йде до Парламенту восени. Не залишайтесь осторонь. Долучайтеся до команди. Ми запрошуємо Вас! Ходімо разом!

Заповніть одну з анкет у розділі “Долучитися”, і ми обов’язково сконтактуємо з Вами.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]