Українська Галицька Партія сформувала свої цілі на п’ять років!

На вихідних, 16-17 січня, Українська Галицька Партія провела свою стратегічну сесію, на якій партійці напрацювали десятки цікавих ініціатив та визначили коротко- та довготермінові цілі.

Розпочали сесію зі SWOT-аналізу: як загальнопартійного, так і аналізу ситуації у Львівській міській організації і фракції УГП у Львівській міській раді. Одним із важливих пунктів програми було обговорення ідеології Української Галицької Партії.cформували цілі 1

Серед інших фахівців, свою точку зору на це питання та власну методику партійної роботи присутнім запропонував політолог Тарас Плахтій. Він розповів про динамічні мережі та організував активну роботу присутніх над наповненням ідеологічних блоків: «українськість», «галицькість», «християнські цінності», «консерватизм». Спільно та ділячись на групи, спілкуючись, а часом і дискутуючи, члени партії аналізували й визначалися щодо основних рис кожного з цих компонентів.

Одним із найголовніших питань сесії було визначення цілей і візії Української Галицької Партії: як короткотермінових – на рік 2016-ий, так і довготермінових – завдань і прагнень на наступні 5 років.

сформували цілі 2На 2021 рік Українська Галицька Партія планує суттєво розширити список областей, де діють її регіональні осередки, і стати загальноукраїнською. Тому вже сьогодні партійці запрошують приєднуватися до їхнього кола громадських активістів зі всіх регіонів країни. Також у п’ятирічному плані УГП участь у виборах усіх рівнів, а особливо – місцевих.

Серед короткотермінових планів партії – багато цікавих і конче потрібних для Львова та області ініціатив, які можуть стати зразком для всієї України. Десятки корисних ідей та ініціатив уже сформували у детальний план дій. Про них ми почуємо вже найближчим часом, адже втілювати їх Українська Галицька Партія розпочинає вже сьогодні-завтра.

Попереду – багато роботи, і партійці запрошують долучатися всіх небайдужих!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]