Три покоління – одна мета: Богдан Панкевич

Богдан Панкевич, 58 років, співзасновник партії, голова Політради УГП: 
“Активна громадська діяльність, якою я давно займаюся, дуже дотична до політики. У людини, яка цікавиться змінами, завжди виникає питання: а як же їх впроваджувати? Я пішов у місцеву, регіональну політику, щоб мати можливість впроваджувати зміни. Адже Українська Галицька Партія зосереджує свою діяльність на розвитку західного регіону України.
В Україні  дуже обмежені механізми для того, щоб кожна відповідальна людина могла впливати на зміни в державі. У розвинених країнах це відбувається не лише через участь у виборах. Але тоді люди мають бути політично свідомими й активними, адже від них залежить, хто буде у місцевих та державних органах влади.
Відтак Україна потребує зміни системи влади – з пострадянської до цивілізованої, в якій є відкритий доступ до керівних процесів усім. Влада – це інструмент не лише для «закритого клубу». Але насамперед, наша країна потребує запровадження верховенства права. Без цієї реформи всі інші будуть недієвими.
Для мене Галицька партія – це партія нового типу. Вона відрізняється від тих партій, які є або політичними проектами, або належать окремим людям. Наша партія не має власника, будує свою структуру знизу, так, щоб усі громадські організації та активні осередки були почуті і мали вплив на тактику та стратегію розвитку політичної сили. В УГП є ротація керівників. Це дає можливість приходити і показувати свій потенціал новим людям.
Українська Галицька Партія діє на теренах Галичини, але свій досвід, знання, навички та добрі підходи експортує на інші регіони України. Ми творимо українську політику в абсолютно новому руслі. Сподіваємося, що такий підхід з часом матиме вплив і в Києві, а наш досвід буде поширюватися і на сусідні області”.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]