Три покоління – одна мета: Роман Лозинський

Роман Лозинський, 22  роки, заступник голови Львівської міської організації УГП:

Я прийшов у політику з трохи егоїстичних мотивів. Я живу в багатій країні, але в дуже недосконалій державі, а хочу жити в державі, де достойно жити і отримувати якісні послуги можуть не лише окремі привілейовані громадяни. Ми вже 20 років чекали і чекаємо, щоб хтось щось зробив для цього. А треба, щоб кожен хотів щось зробити сам.

Я зрозумів, що треба брати відповідальність на себе десь у 16 років, коли вступив на політологію. Закінчивши університет, я дізнався про команду людей, які мають відчуття відповідальності. Це люди, які об’єдналися в Українській Галицькій Партії. Так я став кандидатом від УГП, поспілкувався з людьми на окрузі, проаналізував проблеми людей і взяв на себе відповідальність вирішити ці проблеми. Я не став депутатом, проте мій обов’язок допомогти людям лишився. Намагаюся довести всі справи до кінця, щоб мешканці зрозуміли, що це реально. І навіть вже бачу їхню зворотню ініціативу.

Думаю, що зараз основне для України – це зміна розуміння поняття відповідальності. Кожен має зрозуміти, що він несе якусь частинку відповідальності не лише за своє життя, а й за суспільство загалом. Ми повинні спільно вирішувати наші проблеми, об’єднуватися в команди, навчатися, ставати професіоналами в своїй галузі, бути людьми з добрими цінностями. І, власне, відповідальність тут є ключовою. Бо основні зміни, яких потребує наша країна, – це зміна мислення людей. Кожен має визначитися, як і в якій сфері він може бути найбільш ефективним.

Українська Галицька Партія – це середовище людей із добрими цінностями. Ще до виборів, але, особливо, після них я побачив, що цінності моїх колег ― не лише тези на сайті, а й реальні дії. Ми у Галицькій Партії щиро намагаємося створити зразок якісно нової політики. Тактика популізму більшості українських партій нас всіх дістала. Українська Галицька Партія реально вирішує проблеми на місцях, і цим ми показуємо приклад для інших політичних сил.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]