Українська Галицька Партія, Сила Людей та Демократична сокира домовилися про співпрацю

Важливий крок зроблено: нові демократичні політсили офіційно заявили про готовність співпрацювати у майбутній виборчій гонці.

Сьогодні, 15 травня, три політичні партії – Українська Галицька Партія, Сила Людей та Демократична Сокира – підписали та опублікували на своїх офіційних сторінках у соцмережах Меморандум про співпрацю.

“Це не єдина партія, не єдиний список на вибори. Це меморандум, який визначає координацію зусиль усіх якісно нових демократичних політсил в Україні. Українці потребують нових, ми зачекалися на політиків, які готові відкласти вбік будь-які свої інтереси та дурні амбіції заради справжнього розвитку держави. Цим меморандумом ми показуємо готовність співпрацювати, а не поборювати одне одного, не використовувати різні чорні технології, як ми це, на жаль, бачили під час президентської кампанії. Такі дії і співпраця, на нашу думку, є необхідними для того, щоб не дезорієнтувати людей, а справді оновити наступний парламент“, – зазначає голова Політради Української Галицької Партії Роман Лозинський.

“Найближчі вибори, за словами Романа Лозинського, можуть відбутися за повністю закритими списками”

Вчора, перебуваючи в Києві, політик заявив про реальну можливість того, що у країні таки відбудуться дострокові вибори, бо це вигідно всім найбільшим фракціям, які нині представлені у парламенті. Також найближчі вибори, за словами Романа Лозинського, можуть відбутися за повністю закритими списками.

Нагадаємо, вже понад рік Українська Галицька Партія, спільно з усіма новими демократичними партіями, вимагає справжньої реформи виборчого кодексу. Зокрема, відмови від “мажоритарки” та впровадження відкритих партійних списків.

МЕМОРАНДУМ

Виходячи із зростаючої вірогідності проросійського реваншу, підкреслюючи необхідність об‘єднання перед єдиною загрозою, підкреслюючи єдність стратегічних цілей та завдань, розуміючи необхідність консолідації ресурсів для протидії олігархічній системі, демократичні партії підписують цей Меморандум про спільні дії:

  1. Наші політичні сили зобов‘язуються всебічно координувати свої дії у опорі можливому проросійському реваншу і просувати демократичні реформи.
  2. Наші політичні сили відмовляються від політичної боротьби одна з одною, від публічної критики та брудних технологій заради спільної перемоги на парламентських виборах у 2019 році, і формують спільне інформаційне поле.
  3. Наші політичні сили на парламентських виборах формують єдиний пул спостерігачів, голів та членів комісій, а також зобов‘язуються розподілити мажоритарних кандидатів так, аби на кожному одномандатному окрузі йшов кандидат лише від однієї партії, при спільній підтримці партій, що підписали цей Меморандум.

Меморандум є відкритим до приєднання інших політичних сил за умови співпадіння проєвропейських цінностей та доброчесності походження коштів у партій-кандидатів.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання.

Політична партія Сила Людей

Політична партія Українська Галицька Партія

Політична партія Демократична Сокира

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]