ТОП-10 перемог Галицької Партії в Яворівському районі

Яворівський район рік за роком серед тих, хто очолює позитивні рейтинги Львівщини. Це вдається завдяки людям, які допомагають цьому регіону ставати кращим. Такими є представники від Української Галицької Партії у Яворівській районній раді та Новояворівській міській раді. Адже енергійна командна робота, ініціатива, правильно і якісно прийняті рішення, з думкою про людей, – багато важать. До вашої уваги ТОП-10 їхніх перемог у 2018 році.

1. Район мусить розвиватися рівномірно

За останні роки 5 разів мінявся голова райадміністрації. Та, незважаючи на зміну голів, Яворівський район з року в рік розвивається. “За новим законодавством, у районних радах не кожен населений пункт має “свого” депутата. Розуміючи це, ми стараємося, щоб район розвивався цілісно та комплексно. Ми намагаємося однаково звертати увагу на потреби кожного села і міста, аби не було перекосів в якийсь бік. Нас, від УГП, в райраді 4-ро, але конфронтації з депутатами семи інших партій немає”, – каже депутат районної ради, голова депутатської комісії з питань економіки, фінансів та бюджету, голова районного осередку Української Галицької Партії Віталій Андрейко.

2. Екологічна безпека – один із найважливіших напрямів роботи

Цьогоріч для Яворівщини найбільш гостро постало питання сміттєзвалища. Йдеться про завезення сюди твердих побутових відходів зі Львова.

“Фракція Галицької Партії в міській раді Новояворівська одностайно виступила категорично проти завезення львівського сміття. Наша вимога мала підґрунтя. Насамперед, через неготовність Новояворівського полігону до прийняття такої кількості сміття. Сьогодні є напрацьований Меморандум завезення ТПВ зі Львова, який передбачає встановлення сортувальної лінії на полігоні, погодження будь-яких дій з громадами, що безпосередньо межують з полігоном ТПВ; вирішенням питання з фінансуванням робіт, що стосується добудови полігону”, – розповіла член виконкому Новояворівської міської ради, партійка УГП Галина Джулай.
Полігон ТПВ Яворівщини розташований неподалік так званого “Яворівського моря” – озера, яке є затопленим колишнім сірчаним кар’єром і майже щороку має дозвіл від санстанцій на безпечне використання для літнього відпочинку. І депутати УГП, і громадськість побоюється, що будь-які необережні кроки можуть зашкодити водоймі.

3. Новояворівськ займає 1-е місце в Україні за кількістю створених ОСББ відповідно до кількості багатоповерхівок

Новояворівськ – місто багатоповерхівок. З допомогою депутатів УГП, близько 80 зі 120 будинків вже створили ОСББ. Окрім цього, створена Громадська спілка “Асоціація ОСББ “Новояворівськ”. Це об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, де голови правлінь діляться між собою досвідом, разом напрацьовують заявки на мікропроекти, реалізовують їх. При спілці організували цілодобову Аварійну службу, у якій працюють електрик, сантехнік.

“Наші голови ОСББ найбільш обізнані та найбільш дієві у цілій області. Вони потужно працюють над сортуванням сміття, допомагають один одному, проводять інформаційну кампанію,” – розповіла Галина Джулай.

4. Залучення коштів із різних програм області, країни та міжнародних проектів

Завдяки участі в мікропроектах, у селах Яворівщини створено нові дитячі майданчики, запровадили сортування сміття, закупили спеціальні контейнери, зокрема у селах Стені, Когути та с. Старичі; зробили капітальні ремонти дахів шкіл – у с.Старичі, Новояворівської школи №1 та Народних Домів у селах Віжомля, Оселі, Завадів. У Віжомлі також провели капітальний ремонт фасаду та приміщень ДНЗ, а також відкрила Народний дім. Придбали крісла для Новояворівської школи №2.

У с. Оселя, завдяки Марії Малець, депутатові від УГП, встановили пам’ятні хрести, впорядкували могилу Мариновича (комендант м. Львова ЗУНР) до 100-річчя ЗУНР. За її ініціативи та за допомоги мешканців села зробили благоустрій парку Героїв Небесної Сотні.

Фракції у місті та районі працюють, щоб брати участь у мікропроектах області та залучати гроші з різних джерел. Популярними є програми енергозбереження, які допомагають ОСББ “утеплитися”, а відтак людям – сплачувати меншу ціну за теплоносії. Також цьогоріч депутати від УГП брали активну участь у напрацюванні та адвокації районної Програми енергозбереження, яку вдалося прийняти і яка вже діє.

“Із наступного року буде працювати Фонд енергоефективності, де будуть вливання грошей світового банку. Дуже тішимося, що Новояворівське ОСББ “Липи 2” потрапило у пілотний проект Фонду енергоефективності. Таких ОСББ всього 10 по Україні”, – розповіла Галина Джулай.

5. Запровадження Громадського бюджету у Новояворівську

Минулого року стартував Громадський бюджету Новояворівська. Депутати Галицької партії разом з депутатами інших фракцій брали активну участь у напрацюванні Положення про Громадський бюджет і в творенні самих проектів. Цього року перемогли три проекти ОСББ. Вони вже втілені в життя.

6. Освітлення траси Львів-Краківець

На цій трасі було багато аварій через неосвітленість дороги. Після того, як її освітили, видимість для водіїв у темну пору доби значно підвищилась. На освітлення траси Львів-Краківець біля Новояворівська виділили 1630 тис. грн з бюджету району. Також на цій ділянці встановили системи відеоспостереження.

7. Внутрішньоквартальні дороги Новояворівська на 60% перекладені бруківкою

Таку пропозицію вніс депутат Новояворівської міської ради від УГП, голова бюджетної комісії Володимир Пекар.

“Зауважте, якщо буде яма, чи потрібно буде добратися до каналізаційних труб, то легше розібрати бруківку, а потім поставити і втрамбувати її (на це потрібен пісок і цемент). Зрізаний асфальт – викинуть. 1 метр коштує 1200 грн”, – розповів депутат.

За останні роки вдалося перекласти бруківкою 60% внутрішньоквартальних доріг. Володимир Пекар впевнений, що за два роки всі такі дороги будуть забруковані.

8. Зручні дитсадочки та відремонтований басейн

У всіх дитячих садочках Нововяворівська повністю відремонтовані кухні, закуплене нове обладнання: плити, пральні машини, пічки, інша техніка. Завдяки сприянню депутатів Галицької Партії разом з іншими депутатами, зроблено капітальні ремонти дахів та приміщень.

За ініціативи наших однопартійців та депутатів інших фракцій у ФОК “Старт” повністю відремонтували басейн і відкрили соляну кімнату. Її створення профінансовано з районного та міського бюджетів. У фізкультурно-оздоровчий комплекс закупили багато тренажерів та іншого спортивного обладнання.

9. Діти-сироти Яворівського району отримують квартири

Впродовж кількох років існує така обласна програма. Міську новояворівську – цьогоріч ініціювала керівник служби у справах дітей Яворівської РДА, партійка УГП Олена Рис. Відтак уже 2018-го місто виділило 100 тис грн. Цього вистачило, щоб купити квартиру ще одній дитині з важкою долею. Тож загалом на Яворівщині цього року закупили і передали 4 квартири за програмою житла для сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

10. Найкращі школярі отримують матеріальне заохочення

Депутат від УГП Сергій Коцюмбас ініціював запровадження програми “Обдаровані діти”: у її межах нагороджують школярів-переможців районних, обласних та всеукраїнських олімпіад. Кошти на преміювання – з міського бюджету Новояворівська.

Це найбільші перемоги наших депутатів у Яворівському районі. Про усе, що вони зробили протягом року, можна було почути під час їхнього нещодавнього звіту. Голова Львівського обласного осередку Української Галицької Партії Іван Щурко, запевнив присутніх мешканців, що місто має потенціал і наскільки воно буде розвиватися залежить від команди та активних мешканців.

“Наступний рік буде важкий – передвиборчий. До вас багато приїжджатимуть різних людей. Багато обіцятимуть. Чи багато приїде зі звітами – питання. Вимагайте від свого депутати звіту хоча б раз на рік”, – сказав голова осередку УГП.

У Новояворівську скоро завершать ремонт приміщення осередку УГП. Запрошуємо мешканців приходити до нас із усіма пропозиціями, порадами, побажаннями, ідеями.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]