Толока по-галицьки: яка вона?

Понад 15 мішків сміття. 15 нових дерев – 5 верб і 10 червоних дубів. Доріжка до 21-ого ліцею та його огорожа тепер без чагарників. Відновлення бетонного гучномовця. Чиста територія, де хочеться відпочивати.

І все завдяки Озеленення та прибирання території довкола озера з лебедем. Ініціативу організували активісти Українська Галицька Партія. Івано-Франківщина. І її охоче підтримали жителі мікрорайону та наші партійці, долучались навіть цілими сім’ями. Тепер тут можна відпочивати, займатися спортом, проводити активне дозвілля. І для цього не потрібно виїздити кудись за межі Івано-Франківська.

“Озеро з лебедем – потенційно дуже вдале та класне місце для створення крутого громадського простору, де би могли відпочивати та проводити дозвілля мешканці району та їхні гості. Тут є водойма з качками та рибою, багато зелені, дамба та зелений пляж. Але бракує благоустрою та відповідального балансоутримувача. Сьогодні ним є КП «Водоекотехпром». Але це підприємство фактично нічого не робить на озері.

Нещодавно, завдячуючи тиску громади, тут таки встановили зовнішнє освітлення за кошти громади. І це дуже круто, адже ввечері тут завжди освітлено. І це притягує людей гуляти та відлякує маргіналів”, – розповідає співорганізатор заходу, директор “Beton Prime”, заступник голови Івано-Франківської міської організації УГП Юрій Чабан. Він опікується цим простором вже давно. І аналогічні заходи проводить не вперше.

Також на місце повернуто бетонний гучномовець, який встановили на озері близько 2-х років тому під час проведення Сеансу міського сканування.

Його металеву основу зламали вандали і він упав у воду. Та мешканці дістали його з дна, а майстри компанії “Beton Prime” повернули гучномовець на його законне місце, посиливши основу. Також Юрій Чабан розповів, що якщо увімкнути музику на мобільному телефоні і просунути його в отвір гучномовця, то на протилежному березі озера її буде досить добре чути.

“Традиційну весняну толоку на даному просторі ми провели вже втретє. Прибрали територію, зробили це місце більш комфортним і затишним для мешканців мікрорайону. Маємо багато ідей, щоб зробити це місце ще кращим”, – каже інженер-механік, голова Івано-Франківської міської організації УГП Максим Шовкопляс.

Світлана Івасишин – голова Івано-Франківської обласної організації УГП наголошує, що такі заходи з прибирання, облагородження та озеленення відпочинкових зон, парків і скверів для команди УГП на Івано-Франківщині є традиційними. Аналогічні заходи осередки УГП систематично організовують у всіх громадах області. Зокрема, цього року команда долучилась до глобального екологічного проєкту “Озеленення планети” від Greening of the Planet. Його мета – посадити 1 мільйон дерев за одну добу у 100 країнах світу.

Тепер на території біля озера з лебедем чисто та зелено. А команда Української Галицької Партії продовжує втілювати кроки, щоб монументальна споруда лебедя

перевтілиться у затишний і комфортний громадський простір. І закликає громади організовуватись і наводити лад у своїх дворах та довколишніх локаціях.

Анна Зоря

Фоторепортаж: https://cutt.ly/RnqJ62R

Відео з події: https://cutt.ly/anqJZvb

 

 

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]