Тернопільських батьків безкоштовно навчатимуть, як зробити дітей – щасливими

13 лютого  відбулось перше заняття тренінгу “Щасливі разом: таємниці емоційного зв’язку з дітьми”. Психологиня Наталя Гаєвська пояснювала батькам про роль кожного в сім’ї, для чого будувати міцний емоційний зв’язок між її членами і які можуть виникнути проблеми, якщо упустити ці моменти при вихованні.

Безкоштовні навчальні курси проводить відома психологиня спільно із Українською Галицькою Партією у рамках ініціативи “Тернопіль – місто щасливих людей”.

              авторка ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей” Ірина Яремчук

“Мета і завдання у всіх батьків насправді проста – аби була здорова і щаслива дитина..  І якщо із першим батьки справляються, то психологічному стану та атмосфері в сім’ї батьки приділяють меншу увагу. Через брак часу і через невміння цього забезпечити. Ми проведемо щонайменше 15 занять, разом із спеціалістами будемо вчитися ставати кращими батьками для своїх дітей” – розповідає авторка ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей” та заступниця голови політради Української Галицької Партії Ірина Яремчук.

Тези із першого заняття:

 • до народження дитини потрібно готуватися емоційно і завчасно – як мамі так і батькові
 • народження дитини – це не лише радість, але й стрес, бо змінюється усталений порядок речей- це нормально
 • із появою дитини потрібно  не просто пристосовуватися до нових обставин, але робити це усвідомлено і з розумінням.
 • щоб дитина росла щасливо, потрібно психологічно на ній зосереджуватися. Просто спільного часопроведення недостатньо. Якість має бути на першому місці
 • відчуття безпеки у дитини формується через емоційний зв’язок з матір’ю. Якщо він є, то дитина буде рости впевненою у собі, не боятиметься зовнішнього світу.
 • у сприйнятті дитини мати – це її невіддільна частинка.
 • дуже важливо, щоб мама могла відчувати потреби дитини (сензитивність).
 • якщо діти поводять себе по-дорослому, мовчазні, не потребують допомоги батьків, то ймовірно у них може розвиватися дитяча депресія. У такому випадку емоційний зв’язок між матір’ю і дитиною не формується. 
 • сім’я – це великий казан, у який кожен із членів виливає або чисту воду, або бруд. І від того залежить, яким буде кінцевий продукт (читайте – сім’я).

  Тренінг “Щасливі разом: таємниці емоційного зв’язку з дітьми”, Тернопіль, 13 лютого 2020

Перше заняття  відвідали понад 30 учасників. Батьки активно задавали питання і брали участь у дискусіях. До слова, у рамках ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей” вже відбувся Форум “За гідні пологи” , низка фестивалів дитинства у різних мікрорайонах міста,  проведення опитування батьків про комфорт у місті тощо. 

Наступна зустріч із Наталею Гаєвською відбудеться у четвер, 20 лютого, о 18:00 на Шашкевича, 8В. Участь безкоштовна! Посилання для реєстрації тут: 

https://bit.ly/2vtH4mM 

Тренінг “Щасливі разом: таємниці емоційного зв’язку з дітьми”, 13 лютого 2020 рік

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]