Тернопільщина – за Президента!

Депутати Тернопільської райради та Бучацької районної ради оголосили підтримку Петрові Порошенку.

Сесія Тернопільської районної ради одноголосно підтримала проєвропейський курс України та чинного Президента. Голова ТОО УГП та співкоординатор громадянської ініціативи “Захисти Україну” Олег Вітвіцький закликав депутатів сказати своє слово напередодні другого туру президентських виборів.

“Без довгих дискусій сесія проголосувала за підтримку нашого звернення. Депутати повинні бути державниками. На щастя, у Тернопільській райраді це розуміють і роблять правильні кроки”, – коментує Олег Вітвіцький.

А напередодні Порошенка підтримали і на сесії Бучацької районної ради. З ініціативи Української Галицької Партії тут також відбулося голосування про звернення об’єднаної Громадянської Ініціативи “Захисти Україну!”.

Голова Бучацького РО Євген Рій, депутат та голова освітянських профспілок, наполіг на такому голосуванні. Він наголосив, що обираємо не прізвище, а цінності.

“І які вони будуть: цінності малоросійства чи цінності нової України, залежить тільки від нас”, – сказав Євген Рій.

До речі, Бучацька райрада – перша райрада Тернопільщини, яка відкрито заявила підтримку європейського курсу України та вектора на розвиток і реформи!

Додамо, що Українська Галицька Партія продовжує спецоперацію #врятувати_країну, в якій активісти розмовляють з українцями та переконують їх віддати свій голос чинному Президентові.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]