Юрій Островський

Підприємець, громадський діяч, меценат, співзасновник та президент ФК “Варатик”, голова Коломийської місцевої організації Української Галицької Партії, заступник голови Івано-Франківської обласної організації УГП

“Хочеш у державі змін на краще – бери й змінюй. Разом з командою хочу побудувати сильну, сучасну і спроможну ТГ. Моя мотивація – це край, який розвивається, незалежно від політичних амбіцій олігархів”.

У кар’єрі Юрія Островського – шлях від оператора до керівних посад у нафтогазових топ-компаніях. У професійному доробку – робота на посаді начальника дільниці з видобутку нафти та газу в Коломийській нафтогазовій компанії “Дельта”. З 2013-го року займається підприємницькою діяльністю.

Окрім кар’єри, значну частину у житті Юрія займає громадська діяльність. Колишній пластун. Є учасником чималої кількості соціальних проєктів як у Києві, так і в Коломиї.

Також Юрій Островський запустив проєкт з підтримки молоді “Почни власну справу”. Його мета – допомогти талановитим молодим людям, які не мають достатньо знань, умінь та ресурсів, здійснити свою професійну мрію. Проєкт передбачає участь у безкоштовній навчальній програмі зі стажуванням та отриманням необхідних засобів для роботи.

Любов до футболу та бажання створити умови для розвитку дітей, зокрема, у спорті, мотивували Юрія спільно з однодумцями створити футбольний клуб. З 2018-го року є співзасновником та президентом ФК “Варатик”. Клуб має амбітні плани готувати дітей до професійної кар’єри.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]