Юрій Фольварочний

Депутат Радехівської міської ради; член Ради ЛОО УГП,
громадський активіст;
спортсмен,
чемпіон України з пауерліфтингу серед юніорів.

“Мені подобається робити щось для людей”

Наймолодший депутат Радехівської ОТГ Юра Фольварочний змалку захоплювався спортом. Він займався боксом, баскетболом (гравець команди Радехова), пауерліфтингом (1 місце станова тяга чемпіонат України серед юніорів). Паралельно зі спортом захопився грою на гітарі. Досі Юрко грає на гітарі та співає. І хоч на сцені він був, та все ж надає перевагу виступам у тісних дружніх компаніях чи в родинному колі.

Нині, ставши депутатом, він активно захищає інтереси громади, продовжує навчатися та розвиватися, бере участь у тренінгах та заходах, таких як: Smart City (Київський Діалог), Good Governance (УКУ), Сильні ради – спроможні громади (U-LEAD), Ораторське Мистецтво (Агрус), Міжнародна студентська економічна конференція (Політехніка Лодзь).

“Моя команда займала перші місця в районі”

Ще рік-два тому я не думав, що стану депутатом. Навчаючись у Львівському національному університеті ім.Франка (факультет – управління фінансами і бізнесом), волонтерив у двох напрямах: розвивав і популяризував спорт та здоровий спосіб життя, а також організовував різні культурні заходи у Радехові та в районах (у межах громадської ініціативи “Центр громади – Спільнодій”). Вів проект “Подія вихідного дня”. Це перегляд фільмів. До нас приходила активна молодь, ми спілкувалися, радилися, що можемо робити разом. Ще робили такий масовий захід, де прослуховували старі платівки.

У мене багато захоплень, одним з них є баскетбол. Моя команда займала перші місця у районі, брала участь в обласних іграх. Коли ще навчався в ЛНУ ім. Франка цілий рік тренував жіночу баскетбольну команду. За цей час вона перейшла з нижчої у вищу лігу.

Мені дуже подобається робити щось для людей. Це класно – відчувати, що твоя робота потрібна людям. Це заряджає. Звичайно, будь-що починати – важко. Спершу ти думаєш, що нікому того не треба, але коли отримуєш віддачу, то емоції переповнюють.

“Коли ти депутат, тебе зобов’язані чути…”

Чому я став депутатом? Тому що це дає ширші можливості реалізовувати ідеї. Це трохи вищий рівень, аніж просто громадська активність. Коли ти просто активіст, на тебе можуть звертати увагу, а можуть і не  чути. А до депутата прислухаються. Крім того, коли до роботи ти приходиш із командою, змінити якісно громаду стає справді реально.

Прийшовши в політику, можна зробити більше.

Громадською діяльністю займався ще в школі. Був в Європейському молодіжному парламенті-Україна, розповідав учням про європейську культуру, потім був в ГО “Молодіжний союз”. Два роки тому разом із друзями, вирішив відновити баскетбольний майданчик у Радехові.

У певний момент прийшло розуміння, що громадським активістом можна зробити багато, але прийшовши в політику, можна зробити ще більше. Тож, коли випала нагода стати депутатом місцевої ради, не прогавив її. І щиро вдячний усім, хто довірився мені.

“З цього часу я – в УГП…”

Коли у 2018 році анонсували вибори до ОТГ, мені пропонували балотуватись в депутати від декількох політичних сил. Про УГП я тоді мало знав. Але «погуглив» трохи. Основним фактором вибору для мене став став рейтинг роботи депутатів Львівської міської ради від Галицької партії. Згодом я познайомився із представниками місцевого Радехівського осередку. І з цього часу – я у команді УГП.

І хоч мої близькі хвилюються, бо розуміють, що політика – брудна штука, вони мене підтримують. Якби не вони, то, мабуть, вже сто разів кинув би цю справу.

“Попит на ринку праці – шалений…”

Однією з проблем, які найбільше турбують, – це еміграція. Люди часто змушені виїжджати в пошуках кращого життя, кращих зарплат, можливостей. А дуже хочеться, щоб усе це вони могли знайти у себе вдома.

Більшість моїх ровесників тільки мріють кудись виїхати на заробітки. А я думаю, що саме в Україні розумні люди можуть сьогодні себе найкраще реалізувати. Бо попит на ринку праці – шалений.

Більшість моїх ровесників тільки мріють кудись виїхати.

Зараз можна знайти багато різних навчань.  Саме тому всім рекомендую відвідувати максимальну кількість заходів та тренінгів, бо знань забагато не буває.

В майбутньому хочу працювати над проблемами розвитку та популяризації спорту в Україні, над залученням молоді в усі процеси та над створенням та популяризацією культурних процесів

“Зміни треба починати з молоддю…”

Я вірю в Україну Хочу змін. А їх треба починати з молоддю і з молоді. Старших змінити можна, але набагато важче. Якщо молодь відчує, що вона сильна, що вона здатна впливати на своє життя, тоді все зміниться.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]