Ярослав Добровольський

В Україні відсутні авторитети”

Мій звичайний день – це поєднання державної служби та депутатської діяльності. На вихідних полюбляю активний відпочинок – риболовлю, різні сімейні мандрівки.

Йдеться про абсолютну відсутність авторитетів, торжество колективної безвідповідальності, небажання та невміння йти на найменші особисті поступки заради спільного блага.

Вважаю, що найбільшою проблемою нашого суспільства є “синдром “Чорної ради”. Це слова Вятровича. Йдеться про абсолютну відсутність авторитетів, торжество колективної безвідповідальності, небажання та невміння йти на найменші особисті поступки заради спільного блага. На жаль, для нас це зворотня, темна, сторона нашої української волелюбності. Це проблема нашого суспільства точно не менша за корупцію. І це прямий шлях до Руїни.

Політику у нас сприймають як проекти олігархів

Мене особисто змінив Майдан. Це як набутий синдром “загостреного почуття справедливості” у пост-майданний період переріс у життєвий досвід. До вирішення важливих питань необхідно підходити дієво, проте дуже зважено.

Бо політика сприймається через “вузькопартійні інтереси” та як проекти олігархів.

У політиці потрібні якісні люди, які готові брати на себе відповідальність. А це можливо тільки через розвиток громадського руху. Бо політика сприймається через “вузькопартійні інтереси” та як проекти олігархів. Я б у першу чергу зайнявся запуском “приспаних” механізмів самоконтролю, самоосвіти, самодисципліни у громадян України.

Нас має щось спонукати до змін

Кілька людей можуь змінити ситуацію. Хоча це складно. Хіба що через якусь подію, що стане точкою спонукання для порядних та відповідальних людей.

Виїжджати з України я не планую, хоча все буде залежати від нашого завтра.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]