Володимир Ступак

Голова Бродівського районного осередку Української Галицької Партії. Засновник МГО “Наше місто”. Закінчив факультет будівництва та архітектури Львівського аграрного університету. Голова медичної комісії громадської ради при Бродівській РДА. Фотограф. Волонтер.

 

Володимир Ступак: від активіста до ефективного менеджера

На Бродівщині, напевно, немає нікого, хто б не чув його прізвища. Активіст, громадський діяч, волонтер, голова правління чотирьох ОСББ, фотограф. Володимир – людина, яка невтомно відстоює інтереси місцевої громади. Його ініціативи – відкриті й чесні. Він міг би обрати спокійне життя, але почуття відповідальності за рідний край спонукає упевнено, не здаючись добиватися для громади більшого.

У свої тридцять три Володимир знову пішов вчитися. Тепер – у Львівську Політехніку на спеціальність “Управління житловими будинками та їх об’єднаннями”. Раніше – закінчив Львівський Національний аграрний університет на кафедрі будівництва та архітектури за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”.

Після університету відкрив власну фотостудію й віддав професії п’ять років. Та після Майдану перейшов у громадський сектор. Створення МГО «Наше Місто», яке Володимир очолив, стало для нього знаковим. Адже саме ця організація об’єднала активних та яскравих місцевих активістів, які вболівають за громаду, яких турбують різноманітні питання міста: проблеми довгобудів, якості надання медичних послуг, соціального захисту, великої кількості безпритульних тварин та ін.

 

Нині основна діяльність Володимира – ОСББ. Він – голова вже чотирьох правлінь. А це – дев’ять будинків і, звичайно, чимала відповідальність. Адже постійно треба вирішувати питання аварій, ремонтних робіт, благоустрою, включно з розміщенням лавочок.

Чоловіка турбує багато питань, зокрема духовної, економічної, культурної безпеки. Він вважає, що на всіх цих напрямках триває цілеспрямована війна проти української нації. І з цим теж треба і можна щось робити.

Брав участь у національному телепроєкті “Нові лідери” із концептом під назвою: “Створення регіонального центру піклування та адаптації тварин”, де увійшов до топ-50. За його словами, сміливість брати на себе відповідальність або є, або її немає. Лише обставини формують свідомість і готовність до дій. Для Володимира «відправною точкою» була Революція Гідності, котра змінила його свідомість і подальший хід життя. Впевнений, що у кожної людини є свої «майдани». Вважає, своїй країні можна цілком реалізувати себе, спрямувавши свій потенціал на покращення суспільства. Йому хочеться залишити свій слід у розбудові суспільства. Бути маленькою частиною великих змін та процесів.

Володимир з командою планує працювати над покращенням медицини, освіти, вважає, що підприємці потребують прозорих і чесних умов для роботи. Це б заохотило їх частіше брати участь у різних соціальних проєктах. У планах ще розвиток туризму, збереження і відновлення історичних пам’яток.

 

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]