ВОЛОДИМИР ЛИВИНСЬКИЙ

30 років, киянин

перекладач у сфері медичного туризму

Людей потрібно переконувати власним прикладом і реальними діями

Володимир Ливинський – молодий киянин, який веде здоровий спосіб життя та любить відстоювати українську мову у сфері обслуговування. У Володимира великий досвід роботи за кордоном та із закордонними спеціалістами в Україні. Поміж усіх своїх активностей він мріє врятувати світ від екологічного самознищення. Сьогодні його думки можна відслідкувати таким чином. Знайомтеся.

Про свої професійні зацікавлення

У мене дві вищі освіти. Перша – це соціологія і право в Київському політехнічному, а друга – зовнішня політика в Дипломатичній академії України. Моє хобі, що переросло у професію, – це іноземні мови. Я вільно володію англійською, іспанською та італійською, тому працював у різних міжнародних компаніях в Україні та за кордоном. Задоволення, яке приносить моя професія, змушує мене не працювати кожного дня. Теж знаєте цю цитату, правда? Але натомість я постійно намагаюся вдосконалювати свої професійні навички.

Не потрібно багато говорити – треба мовчки показувати людям приклад

В Україні, мабуть, найбільшою проблемою, яка турбує усіх і мене особисто – це корупція. Я іноді зустрічаюся з такими випадками, коли просять хабар чи пропонують його. Як про таке можна мовчати? Не піддаюся на такі дії. Так само і мовне питання – в Києві часто в медіа та галузі обслуговування домінує не українська мова. У цих випадках я не мовчу. Тому і пішов у політику. Аби робити ці зміни самостійно. Дякуючи Галицькій партії, я вирішив не одну проблему обслуговування українською, наприклад. Я знаю, що буде ще не одна моя перемога.

Переконати людей йти в політику можна тільки своїм прикладом. Тобто показати людині, що таким чином можна чогось досягнути, навіть якщо вона повністю в це не вірить

Переконати людей йти в політику можна тільки своїм прикладом. Показати людині, що таким чином можна чогось досягнути, навіть якщо вона повністю в це не вірить. На жаль, у нашій країні не треба особливо переконувати, що ті політики, які зараз при владі не відповідають вимогам суспільства. У нас є великий запит на нових людей. Саме якісні люди і ті, хто вірять, що в країні можливо щось змінити, мають йти у владу.

Мій політичний вибір не усі сприймають добре

Звичайно, частина моїх близьких скептично ставиться до мого вибору та активної громадської діяльності. Я приєднався до Галицької партії тому, що мені імпонують цілі, які ставить перед собою партія: це європейська інтеграція України, Європа в Україні. Це Україна, яка є українською по суті: відповідає українським цінностям, яка є з українською мовою та традиціями. Крім того, це молодий колектив перспективних людей, які вірять в те, що в Україні можна щось змінити і працюють над цим своїми руками.

Я приєднався до Галицької партії, тому що мені імпонують цілі, які ставить перед собою партія: це європейська інтеграція України, Європа в Україні. Це Україна, яка є українською по суті

Свого часу я відвідував Америку та двічі мав можливість та залишитися. Також я був волонтером у німецькому шпиталі, де лікували наших поранених бійців АТО, і теж міг залишитися там. Німеччині теж потрібні якісні кадри. Натомість я мушу і хочу змінювати щось на краще саме тут.

Між вирішенням політичних та економічних проблем, не забуваймо сортувати сміття

Кістяк суспільства, який є рушієм змін – це завжди небагато людей. Це якийсь певний відсоток суспільства, який рухає державу вперед. І я вважаю, що в нас в Україні є такий відсоток необхідний в суспільстві.

Кістяк суспільства, який є рушієм змін – це завжди небагато людей. Це якийсь певний відсоток суспільства, який рухає державу вперед і я вважаю, що в нас в Україні є такий відсоток необхідний в суспільстві

Це було показано і під час Революції гідності, і після початку війни, що у нас є частина суспільства, яка заслуговує жити краще, яка готова змінити цю країну. Саме заради цієї частини суспільства варто працювати далі. Мрію, щоб такі люди втілювали зі мною і екологічні зміни. Нам конче потрібна екологічна ініціатива, направлена на збереження фауни та флори, щоб зупинити людство від самознищення.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]