ВОЛОДИМИР КОЗЕМЧУК

Володимир Коземчук — підприємець, громадський діяч, меценат, власник і генеральний директор торгово-виробничого малого підприємства “Явір”, учасник Революції Гідності

Про нього говорять його добрі справи та велика повага серед колег, родини, друзів та краян. Об’єднує навколо себе ініціативних та ціннісних людей, адже вміє не лише мотивувати, але й прикладає всі зусилля задля високого результату. Він — це поєднання знань і великого життєвого досвіду, який хоче використати для розвитку громади. Людина з міцною громадянською позицією. Володимиру довірили очолити команду Української Галицької Партії на Снятинщині.

“Добробут громади залежить від дієвих громадян, які вміють приймати виклики та впроваджувати виважені рішення”

За фахом — спеціаліст промислового і цивільного будівництва. Займається спортом:

альпінізмом та велоспортом. Відкриває для себе нові горизонти і можливості, адже звик брати від життя усе. На велосипеді об’їздив чимало країн світу. Бо він пишається своєю державою, популяризує українську мову, історію, культуру — визнаний код нації.

Володимир Коземчук — активний учасник громадського життя краю і країни. Меценат багатьох проєктів, концертів і фестивалів Снятинщини. Учасник Революції Гідності. Матеріально допомагав активістам. Постійно приходить на допомогу своєму колективу. Матеріально підтримує важкохворих. Свій громадянський обов’язок вбачає у розбудові сильних і спроможних громад та соборної держави Україна.

З 1991 року є власником та генеральним директором торгово-виробничого малого підприємства «ЯВІР» — а це вже 29 років успішної роботи! Він не здається ні за яких обставин. Сміливо приймає виклики, економічні кризи (а їх за цей час було чимало) і продовжує розвивати власну справу, створюючи робочі місця для людей, підтримуючи різні ініціативи краян. Чоловік звик не нарікати, а засукати рукави і діяти, поки інші просто говорять. Вміє вибудовувати стратегію, приймати виважені рішення і працювати у команді, долучаючи найкращих фахівців.

“Команда Української Галицької Партії — це команда місцевих активістів і фахівців різних галузей. Тому наші рішення ґрунтуються на знаннях, експертності та досвіді. За нами — перевірені люди, добрі справи та ініціативи, які хочемо примножувати. Для нас важливі конкретні кроки, а не популістичні обіцянки. Ми маємо інший підхід до політики. Він базується на втіленні стратегії розвитку громади, яку прагнемо зробити сильною та спроможною”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]