Валентина Одноріг

голова Львівської обласної організації Української Галицької Партії

 

Жінка, що вміє брати на себе відповідальність, не боїться труднощів та викликів і щиро вірить, що лише об’єднавши однодумців та зусилля, можна змінювати рідну громаду та нашу державу загалом.

У січні цього року Валентина Одноріг очолила Львівську обласну організацію Української Галицької Партії.

 

За її словами, слід і надалі працювати над розбудовою осередків та зміцненням нашої політичної сили на Львівщині.

“Усі чекали повного перезавантаження нашої політичної сили. Ми продовжуємо комунікацію з депутатами, яких обрали в місцевих громадах. З людьми, що своєю щоденною працею доводять, що зміни в громаді залежать від кожного”,- зазначила Валентина Одноріг.

Очільниця обласної організації переконана, що УГП – це та політична сила, яка готова взяти на себе відповідальність за розвиток громад, працювати у місцевих радах.

До того ж важливо, щоб партія формувалася знизу, щоб були залучені місцеві лідери. Бо основою партії є люди та громади, що її підтримують.

Зазначимо, що голова Львівської обласної організації нашої політичної сили Валентина Одноріг у партії вже шість років.

Ще у 2017 році спільно з іншими партійцями, заснувала на Жидачівщині Центр підтримки фермерства. За розвиток аграрної сфери та фермерства

в Україні вболівала завжди. Агрономка за освітою та фермерка за покликанням, вона вже кілька років допомагає тим, що лише розпочинають працювати у цій сфері.

Водночас Валентина Одноріг була депутаткою від Української Галицької Партії у Жидачівській районній раді. Тоді очолювала депутатську комісію з питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку, сільських територій та АПК.

При цьому Валентина Одноріг завжди займала активну громадську позицію. Зокрема ініціювала впровадження низки мікропроектів. Завдяки чому у чотирьох селах Жидачівської територіальної громади провели вуличне освітлення, зробили ремонт у двох школах та бібліотеці.

 

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]