Тетяна Присяжнюк

політологиня, волонтерка, журналістка, ревнителька Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі на парафії ап. Івана Богослова;
була головою Молодіжної християнської спільноти ім. Г. Хомишина у смт Богородчани; партійка Богородчанської районної організації Української Галицької Партії

Життя Тетяни – це приклад служіння людям. Це історія, яка надихає та мотивує.

Тетяна Присяжнюк з тих людей, яка не може залишатися байдужою, усвідомлюючи, що будь-які суспільні зміни вимагають особистого прикладу. Тому вже у студентські роки вона очолювала самоврядування в Інституті історії, політології і міжнародних відносин ПНУ ім. В. Стефаника та разом з командою займалася активною громадською та благодійною діяльністю. Зокрема, це подарунки до Дня Святого Миколая та щорічні вистави для трьох сиротинців Івано-Франківської області.


Вагоме місце у житті Тетяни займають театр і поезія. Писала авторські п’єси та робила театральні постановки з дітьми та молоддю Богородчан. І у вільний час вона пише вірші. Як голова Молодіжної християнської спільноти ім. Григорія Хомишина робила авторські постановки Хресних доріг, вистав до Дня Св. Миколая, Різдва, організовувала коляду, а всі виручені кошти спрямовувались на благодійність. Також видавали Парафіяльний вісник, допомагали продуктами для психоневрологічного інтернату в с. Погоня, організовували екологічні акції.

Послідовність пріоритетів БОГ-ЛЮДИНА-УКРАЇНА знайшли відгук у душі Тетяни, тому вона і вирішила стати частиною команди Української Галицької Партії.

“Завжди розуміла: ми самі несемо відповідальність за себе, а також є відповідальними за майбутнє своєї країни. Не треба виправдовувати власну бездіяльність непереборними обставинами. Варто взяти на себе відповідальність і почати діяти. Тоді ми стаємо бачити, як світ змінюється довкола нас!”

А ще Тетяна є чудовою дружиною та дбайливою мамою двох синів, яка успішно поєднує сім’ю разом із кар’єрою, громадською та політичною діяльністю.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]