Тетяна Полюхович

Економістка, членкиня ГО “Просвіта Прикарпаття”, ГО “Мами Прикарпаття” та ГО “АГРУ”, громадська радниця, голова Богородчанської місцевої організації Української Галицької Партії

Тетяна Полюхович освіту здобула в Одеській академії зв’язку ім. Попова. І хоч вона лише на початку своєї політичної кар’єри, проте має досвід, знання, а також високу довіру та підтримку краян. Оскільки має тверду позицію та веде активну громадську роботу.

Коли увесь світ сколихнула пандемія COVID-2019, у час карантину разом зі своєю мамою Ярославою Урсуляк взялась за пошиття багаторазових захисних масок, які потім передали місцевому територіальному центру соціального обслуговування.

“Це той мінімальний вклад, який наша родина вже могла надати. Тому й знайшли, де закупити матеріали, згадали отримані знання, налаштували швейні машини та взялися до роботи. Не можливо в час такої біди сидіти і нічого не робити для ближніх. Принаймні, так вчать мене мої батьки. І я хочу, щоб мої сини робили так само. Бо один без одного ми ні пара, ні сім’я, ні родина, ні народ”

Такі вчинки – приклад того, як маленькими кроками ми йдемо на шляху до великих змін. Не чекаючи вказівок зверху, а діючи за совістю, принципами моралі та покликом серця.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]