Тетяна Науменко

Медсестра, фельдшер, магістр психології, заступник голови Богородчанської місцевої організації Української Галицької Партії

Освіту здобула у Коломийському медичному училищі ім. І. Франка, за фахом – медсестра, фельдшер. А ще Тетяна – масажистка. У Коломийському навчально-науковому інституті ПНУ ім. В. Стефаника здобула освіту магістра психології. Бо вважає, що для лікування потрібно бачити не лише хворобу, але й зрозуміти людську душу.

Працює медсестрою в КНП “Богородчанська ЦРЛ”. Цій справі Тетяна присвятила вже 20 років! До речі, народилась вона у День медичного працівника. Можливо, таки доля подарувала пацієнтам такого чуйного і професійного ангела у білому халаті. Також у лікарні працює заступником голови профспілки.

За сумісництвом колись працювала в Богородчанському ДНЗ N1 “Веселка”, Похівській гімназії та Богородчанському палаці культури. Брала участь в Богородчанському народному аматорському театрі. Любить співати, танцювати і грати в театрі. Заміжня, мати двох дітей. Тетяна розуміє, що для великих змін потрібні більші інструменти. Що потрібно об’єднуватись і діяти.

“Пішла в політику, тому що хочу мати більше можливості допомагати людям та установам, де вони працюють”, – каже Тетяна Науменко.

Життєлюбна, хоробра, людяна, завжди приходить на допомогу – так характеризують Тетяну і колеги, і пацієнти. Така відданість улюбленій справі та сумлінність у роботі стають справжнім прикладом для оточуючих. Медичній справі Тетяна присвятила вже 20 років! І разом з колегами у час пандемії рятує людські життя.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]