ТЕТЯНА КОСТИК

Політологиня, голова Надвірнянської місцевої організації УГП

“Малими кроками – до великих змін. Розвинемо Галичину, а тоді збудуємо успішну Україну”

Народилась у селі Заріччя. Живе у смт Делятин Надвірнянської ТГ. Вищу політологічну освіту здобула у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Працювала позаштатною журналісткою у газеті “Яремчанський вісник”. Зараз займається вихованням дитини. Хоче бути корисною своїй громаді.

Серед основних проблем Надвірнянщини бачить погані дороги, відсутність робочих місць і достойної оплати праці. Хоче, щоб підростаюче покоління не шукало шляхів виїзду за кордон, а могло знайти добру роботу та комфортно жити тут.

Бажання долучитись до розвитку рідного краю привело Тетяну до Української Галицької Партії.

“Щоразу, більше усвідомлюючи складність проблем, які стоять перед суспільством, я часто запитую себе про те, що я можу зробити для їх вирішення, як це змінити, на що я реально можу вплинути.

І розумію, що зміни починаються з мене, моїх дій, мого прикладу та впливу на середовище, в якому перебуваю. І що потрібно зараз бути причетною до вирішення різних проблем задля кращого майбутнього. А також отримувати неоціненний досвід роботи в партії, яка максимально відповідає моєму прагненню та вподобанню”

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]