Тарас Гуня

33 роки
тернополянин,
громадський активіст,

сім’янин, керівник

Побачив напис на білборді – вступив у партію

Тарас Гуня каже, що людина, яка відчула вітер змін, має будувати не щит від вітру, а вітряк. Він переконаний, ключове у громаді – це участь усіх у житті громади. Як майбутній депутат, Тарас має багато планів, проте найбільше прагне створити здорове середовище у політиці. Тут зібрані кілька його цікавих думок.

Я побачив, як працює система “з середини”

Особиста зміна є основою суспільного вдосконалення. Лідер думок Мирослав Маринович дуже мудро висловився, кажучи: “Зміниться українець – зміниться Україна. Не навпаки”. Я вперто і послідовно дотримуюся цього постулату. Важливість цих поглядів я відчув, будучи ще студентом Львівського Інституту пожежної безпеки. Мені ж було 20 років, хотілося активно змінювати країну, будувати мости для співпраці досвіду та новаторства. Після університету я понад 8 років пропрацював на керівних посадах у МНС України, намагався зламати застарілу систему і вибудувати нову. Але тут я побачив, як працює система «з середини”, побачив також добрих посадовців, і тих, хто думає лише про свої інтереси.

У політикумі має відбутись зміна поколінь. Досвід та консервативність все ж мають поступитися молоді та розвитку.

Діти спонукали піти у політику

Я ще змалку виховувався в атмосфері, де правда і справедливість були понад усе. Це мотивувало мене змінити напрямок руху. Зрозумівши, що викорінити застарілу систему – непідйомна справа для однієї людини, я почав шукати однодумців та подався у політику. Адже ми із дружиною виховуємо двох дітей, Давида та Божену, і я чітко усвідомлюю важливість змін задля майбутнього покоління.

Причина всіх бід – в освіті

Починати нововведення варто із освіти. Теперішня реформа системи шкільної освіти в Україні – це не лише про ухвалення нового закону і запровадження концепції. Передусім йдеться про психологічну готовність вчителів працювати у новому полі. Вчителю надається більше свободи, але й очікується більше відповідальності та самостійності.

Моя сестра – вчителька

Я долучився до команди Української Галицької Партії завдяки напису на білборді “Змінюємо Україну, починаємо з освіти”. Це не випадковість. Моя сестра працює вчителькою, тому всі проблеми мені відомі зсередини. А коли я поцікавився партією, то зрозумів, що тут дуже багато молодих та креативних людей, які готові самі змінюватися та змінювати країну.

Тут, в Українській Галицькій Партії, напрацьовують алгоритми змін в освіті, а не займаються пустослів’ям

Сам виходжу на вулицю і розповідаю про здорове харчування

Я вже відвідав з десяток країн й усвідомив, що вдома – найкраще і всі зміни варто почитати із зони власного життя. Комфортне й здорове проживання у Тернополі – пріоритет для мене. Я вважаю, що збереження парків, скверів, заміна міського освітлення на економне, впровадження новітніх технологій в екосферу міста – це єдиноправильний та перспективний шлях розвитку і збагачення Тернополя. Розвантаження міста від надмірної кількості машин є передумовою покращення екологічної ситуації у Тернополі.

Жменька небайдужих може змінити світ.

Я дуже люблю їздити велосипедом і привчаю до цього своїх дітей. Адже глобалізація усіх сфер життя, науково-технічний прогрес та інтенсивне забруднення навколишнього середовища вимагає відповідально ставитись до власного здоров’я. Раціональне харчування – це запорука хорошої форми і самопочуття. Я сам часто виходжу на вулицю та роздаю тернополянам пам’ятки про здоровий спосіб життя. Цікавлюся психологією, бо мені подобається допомагати людям змінюватись та розширювати рамки мислення. У розвитку громад дуже важливою є просвіта людей, розширення світогляду через відкритість до зовнішнього середовища.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]