Світлана Максим’юк

Вчитель-логопед у Верховинському Інклюзивно-ресурсному центрі, волонтерка, секретар Верховинської районної організації Української Галицької Партії

“Політиці бракує свіжих поглядів та підходів. Наша команда – альтернатива старій системі. Будуємо свою діяльність на міцних християнських цінностях”

Вищу освіту за спеціальністю «Дошкільна освіта. Логопедія» здобула у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника. Завдяки участі у програмі “Work&Trawel” здобула диплом магістра у Педагогічному університеті ім. Комісії Національної Освіти в Кракові. Активну громадську роботу розпочала ще у студентські роки. Була членкинею ГО

“Фундація Регіональних ініціатив”, яка займається підтримкою молодіжного руху та підготовкою молодих лідерів в Україні. Учасниця проєкту «EKOSIMKA», де працювала над вирішенням екологічних питань, переймала досвід міжнародних еко програм. Учасниця проєктів «Подаруй посмішку» та «Твоя країна». Була волонтеркою у компанії “Susy Production”.

Зараз працює логопедом у Верховинському Інклюзивно-ресурсному центрі. Хоче втілювати якісні зміни у системі освіти та долучати до суспільно-політичних процесів активну молодь. Для цього вирішила йти у політику, адже вважає, що їй бракує свіжих поглядів та підходів. Переконана, що саме освічена молодь є тією рушійною силою, яка здатна приймати виклики сьогодення.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]