СВІТЛАНА ІВАСИШИН

Юристка, громадська активістка, голова Молодіжної ради Угринівської ТГ, Голова Івано-Франківської обласної організації Української Галицької Партії

Важко все поєднувати, але інакшою себе не уявляю

Світлана Івасишин – молода мама, яка встигає все. У будні її знають як досвідчену юристку, поза роботою Світлана стала справжньою знахідкою для мам, які не знають, куди подіти своє маля. Спочатку вона задумалася, як організувати якісне дозвілля для власних дітей, а потім наважилася зробити це для похресників, друзів і односельчан з Клузова, що неподалік Івано-Франківська. Далі були десятки сценаріїв масових заходів для найменших, яскраві забави і паломницькі подорожі…

 

Сім’я, відповідальна робота, активне громадське життя, навчання. «Брати від життя максимум і віддавати максимум від себе», – таке життєве кредо молодої партійки.

Моя ніша – діти і творчість

Навчалась у юридичному коледжі Прикарпатського національного університету, згодом – у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Тоді народилась перша дитина, з’явилась перша робота. Важко було все поєднувати, але інакше себе не уявляю. Добре, що рідні розуміють і допомагають.

В селі молоді немає куди себе подіти. Я це і сама відчувала, коли була малою. Вирішила, що хочу організувати у селі цікаве і корисне дозвілля для дітей.

Дуже люблю дітей. Але бачу, що у нашому селі молодь немає куди себе подіти. Я це і сама відчувала, коли була малою. Не було гуртків, секцій. Вирішила для себе, що хочу своїм дітям, похресникам, дітям односельчан організувати у селі цікаве і корисне дозвілля.

У 2016 році долучилась до громадської організації “Мами Прикарпаття”. Моя ніша – проведення масових заходів, створення сценаріїв свят. В Клузові також організовую з дітками українські забави, беремо участь у прощах. Хочу відкрити їм християнські цінності і повагу до традицій. Минулого року ми з дітками йшли 20 км до Крилоса. Священик всю дорогу читав притчі і розповідав повчальні історії для дітей. Все пройшло весело і невимушено.

Я є солісткою народно-аматорського ансамблю “Клузівчанка”. Співаю зі старшим сином Сашком, молодший Владик поки слухає в залі.

Без активної молоді не оновимо владу

У містах для дітей є спорт, творчість, музика, акторська майстерність. А в селах буває, що вчитель фізкультури є одночасно і трудовиком, і керівником хору. Так не повинно бути.

Від браку активностей виростає пасивна молодь. А це велика загроза для нашого майбутнього. Пасивними людьми легше маніпулювати. Без активної молоді ми не оновимо владу. Тому треба організовувати різні молодіжні центри, гуртувати активну молодь, створювати майданчики для комунікації, щоб потім разом втілювати ідеї.

Від браку активностей виростає пасивна молодь.

З Українською Галицькою Партією познайомилась через Школу галицького політика. Партія нікому себе не нав’язує, а просто навчає якісній політиці. Побачила, що долучаються якісні люди, немає авторитаризму, кожен може вільно себе реалізовувати.

Вірю в нашу ідею

У Європі добре, але треба будувати життя у своїй країні. Якби кожен задався такою ціллю, це був би великий крок вперед.

У майбутньому бачу себе успішним політиком, який не боїться труднощів, не стоїть на місці, далі працює над собою. Бо вчитись треба постійно, світ дуже швидко змінюється.

Українська Галицька Партія нікому себе не нав’язує, а просто навчає якісній політиці.

Вірю в нашу ідею. Хоч Галицька Партія ще невелика, але якщо правильно працювати і вірити, то зможемо вийти на високий рівень в політиці.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]