Руслана Лащ

Директорка Бурштинської загальноосвітньої школи №3, тренерка Нової української школи, експертка Державної служби якості освіти та голова Бурштинської міської організації УГП

«Хочу допомогти своїм досвідом та бути поруч, щоб не стати, як пише Ліна Костенко в “Записках українського самашедшего”, «гвинтиками й шурупами віджилої системи…”, “продуктами розпаду, що інтоксикують суспільство…».

Закладаючи фундамент патріотизму своїм учням, Руслана Лащ власним прикладом показує, що не потрібно боятися бути відповідальними за свою країну, що треба будувати її самим, змалечку. Бо переконана: саме діти є нашим майбутнім і їм жити в своїй, Богом даній землі.

Займається методичною роботою, організаційними питаннями, пов’язаними з навчально-виховним процесом у школі. А також є волонтеркою – спільно з колегами, громадськими організаціями, учнями та їх батьками щороку організовує збір та передачу смаколиків, дитячих листівок, а також малюнків нашим захисникам та захисницям на передову.

«Я разом з командою Української Галицької Партії, тому що бачу національно-патріотичний потенціал молоді. Людей, які хочуть змінити країну, які готові взяти відповідальність за майбутнє держави, де збережені християнські цінності. Хочу допомогти своїм досвідом та бути поруч, щоб не стати, як пише Ліна Костенко в “Записках українського самашедшего”, «гвинтиками й шурупами віджилої системи…”, “продуктами розпаду, що інтоксикують суспільство…»

Активна життєва позиція спонукає не лише шукати можливості, але й відкривати їх для інших. Особливу увагу спрямовує на роботу з молоддю та освітянським середовищем. Її учні є дипломантами конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Провела 4 хвилі навчання для вчителів Нової української школи Галицького і Рогатинського районів та м. Бурштин, а також Форум «органічної» освіти. Брала участь у конкурсі «Громада своїми руками», у якому перемогли її проєкти «Безпечна дорога до школи», «Лунай, музико, гучніше» та «Вчитися – це цікаво».

“Бачу свою державу незалежною й міцною – це моя мета. Навколо неї об’єднала команду, з якою впевнено йдемо до її досягнення. Для цього у нас є не лише бажання, але й готова стратегія розвитку нашої громади, фахові люди, за якими – добрі справи та корисні ініціативи. Адже ми впевнені, що саме з маленьких, але системних кроків, починаються великі зміни. Саме таких однодумців об’єднує Українська Галицька Партія”, – каже Руслана Лащ.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]